Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Krzysiek, atakujący GKS-u KatowiceMateriały prasowe / GKS Katowice / Na zdjęciu: Bartosz Krzysiek, atakujący GKS-u Katowice

GKS Katowice z nowym atakującym

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
GKS Katowice odsłania kolejne karty. Ze śląskim klubem umową związał się Bartosz Krzysiek, który w sezonie 2018/2019 o miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Karolem Butrynem.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do drużyny. Nie ukrywam, że ważnym argumentem był Piotr Gruszka. Miałem przyjemność pracować z nim, gdy był jeszcze zawodnikiem w Olsztynie - przyznał po podpisaniu kontraktu Bartosz Krzysiek.

- Jestem ciekaw, jak wygląda praca z nim jako z trenerem, i jakie ma metody. Myślę, że może mi dać wiele jako atakującemu. Dla mnie największymi autorytetami na tej pozycji są Mariusz Wlazły i właśnie Piotr Gruszka. Liczę więc, że pobyt w Katowicach da mi wiele dobrego - dodał nowy zawodnik GieKSy.

Mierzący 208 centymetrów atakujący w sezonie 2017/2018 reprezentował AZS Częstochowa, z którym wygrał pierwszą ligę. - Ma spore doświadczenie, a w poprzednim sezonie błysnął w rozgrywkach. To zawodnik bardzo ambitny, który będzie rywalizował o miejsce w składzie z Karolem Butrynem. Jestem przekonany, że wpłynie to pozytywnie na obu zawodników - uznał Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice

Bartosz Krzysiek jest piątym siatkarzem, który przed startem rozgrywek dołączył do śląskiego klubu. Przypomnijmy, że GKS zakontraktował już Tomasa Rousseaux, Dominika Depowskiego, Dawida Ogórka oraz Wojciecha Sobalę.

ZOBACZ WIDEO Pierwszy taki trening w historii polskiej siatkówki. Dziennikarz WP zakończył go z kontuzją

Sądzisz, że Bartosz Krzysiek sprawdzi się w GieKSie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL