Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Magdalena Damaske WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Magdalena Damaske

Transfery w LSK: Volleyball Wrocław z nową rozgrywającą. Magdalena Damaske na dłużej w Legionowie

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Legionovia Legionowo i Volleyball Wrocław budują drużynę na sezon 2018/2019. Kolejną zawodniczką, która przedłużyła kontrakt z klubem z Mazowsza, jest przyjmująca reprezentacji Polski, Magdalena Damaske.

Magdalena Damaske podpisała nową umowę, a Legionovia Legionowo nie kryje swojego zadowolenia. Urodzona w 1996 roku przyjmująca ma za sobą bardzo dobry sezon. Jej postawa została doceniona przez selekcjonera reprezentacji Jacka Nawrockiego i zaowocowała powołaniem do kadry.

Kontraktem z Volleyball Wrocław S.A. związała się z kolei Natalia Gajewska, która wraca do Polski z wypożyczenia do Volley Soverato. Nowa rozgrywająca wrocławskiego klubu o miejsce w wyjściowej szóstce będzie rywalizować z Weroniką Wołodko.

- Wybrałam Wrocław dlatego, że będzie to młody zespół, w którym będę miała szansę rozwoju i gry. Dużym atutem jest trener, o którym słyszałam bardzo pozytywne opinie. Samo miasto ma też w sobie to coś, co będę chciała odkrywać. Sezon w Rzeszowie dał mi dużo doświadczenia, które chciałabym przełożyć na sytuacje meczowe. Mam nadzieję, ze wraz z dziewczynami utworzymy zgraną ekipę, która będzie walczyła w każdym ligowym spotkaniu - powiedziała Gajewska.

ZOBACZ WIDEO Adam Małysz: FIS nie powinien mieć już pretensji

- Cieszymy się z tego, że udało nam się podpisać umowę z Natalią Gajewską. Jesteśmy pełni nadziei na rozwój obu rozgrywających. Współpraca i rywalizacja między tymi dwiema siatkarkami będą ważnymi czynnikami w kierunku rozwoju nie tylko samych zawodniczek, ale i całej drużyny - skomentował Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Który klub dokonał według Ciebie ciekawszych transferów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL