Najnowsze Wyniki/Kalendarz
radość siatkarek Legionovii Legionowo WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: radość siatkarek Legionovii Legionowo

Transfery w LSK: nowe twarze w Legionovii i Developresie SkyRes

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
W ekipach występujących w Lidze Siatkówki Kobiet doszło do kolejnych ruchów kadrowych. Anna Wodrowska związała się z Legionovią Legionowo, a Bartłomiej Dąbrowski został drugim szkoleniowcem Developresu SkyRes Rzeszów.

Anna Wodrowska jest już siódmą siatkarką, która dołączyła przed startem rozgrywek do ekipy z Legionowa. Przypomnijmy, że wcześniej zrobiły to Aleksandra Gryka, Zuzanna Górecka, Agnieszka Adamek, Małgorzata Skorupa, Kristina Kicka i Ewelina Polak, z którą nowa rozgrywająca będzie walczyć o miejsce w wyjściowej szóstce.

Urodzona w 1991 roku siatkarka jest wychowanką Pałacu Bydgoszcz. W ostatnich latach broniła barw Jokera Mekro Energoremont Świecie oraz WTS KDBS Bank Włocławek, z którym dotarła do finałowego turnieju o awans do pierwszej ligi.

- Cieszę się, że do nas dołączyła. To zawodniczka doświadczona na parkietach pierwszoligowych i uważamy, że wciąż posiada duży zapas niewykorzystanych możliwości - komentuje transfer szkoleniowiec drużyny z Mazowsza, Piotr Olenderek.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: gwiazdy Man Utd kontra 100 dzieci

Do zmian doszło także w stolicy Podkarpacia. Stanowisko drugiego trenera w Developresie SkyRes Rzeszów objął Bartłomiej Dąbrowski, który w ubiegłym sezonie pracował we Wrocławiu jako asystent głównego szkoleniowca.

- Jestem szczęśliwy i zaszczycony, że dostałem propozycję pracy w Rzeszowie. Jest to dla mnie wyzwanie, które mocno mnie motywuje. Podchodzę do tego z dużą pokorą i szacunkiem. Jestem przekonany, że wspólnie z całym zespołem osiągniemy wszystkie wyznaczone sobie cele - mówi Dąbrowski.

Czy Anna Wodrowska sprawdzi się w Legionowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL