WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: kibice Aluronu Virtu Warty Zawiercie

Przywitanie siatkarzy Aluronu Virtu Warty w mistrzowskim stylu

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
W poniedziałek przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi rozpoczęli siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Pomimo wakacyjnej pory, na zajęciach stawiła się bardzo liczna grupa kibiców, która głośnym dopingiem przywitała swoich pupili.

Miniony sezon PlusLigi ówczesny beniaminek, Aluron Virtu Warta Zawiercie, zakończył na wysokim, dziewiątym miejscu. Dobre wyniki drużyny nie byłyby możliwe, gdyby nie fani, którzy wysoką frekwencją na meczach domowych, jak i wyjazdowych, z miejsca zaczęli zaliczać się do grona jednej z najlepszych grup kibicowskich w Polsce.

W poniedziałek kolejny raz dali temu wyraz, stawiając się licznie na pierwszym treningu Jurajskich Rycerzy przed sezonem 2018/2019. "Witamy w Zawierciu!" - głośnym okrzykiem pozdrowili nowych siatkarzy, którzy dołączyli do zespołu prowadzonego przez Marka Lebedewa. Są to: Kamil Semeniuk, Bartosz Gawryszewski, Mateusz Malinowski, Krzysztof Rejno, Olieg Achrem, Marcin Waliński czy Michał Masny. W pierwszej części przygotowań zabraknie Arshdeepa Dosanjha, ponieważ wraz z reprezentacją Australii trenuje przed mistrzostwami świata. Z tego samego powodu nieobecny będzie szkoleniowiec Kangurów, Lebedew, którego zastępować będzie drugi trener, Dominik Kwapisiewicz. Do mundialu przygotowuje się także libero Japonii, Taichiro Koga.

Tak kibice Aluronu Virtu Warty Zawiercie przywitali nowych zawodników przed sezonem 2018/2019:

Czy kibice Aluronu Virtu Warty są najlepsi w Polsce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL