Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NowakWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Nowak

Były reprezentant Polski dyrektorem sportowym KSZO

Anna Soboń
Anna Soboń
Marcin Nowak to czterokrotny mistrz i dwukrotny wicemistrz Polski z AZS-em Częstochowa, a także były reprezentant Polski oraz uczestnik igrzysk olimpijskich w Atlancie. Od nadchodzącego sezonu będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego KSZO.

- Chciałbym zająć się sprawami organizacyjnymi, technicznymi, logistycznymi i tym podobnymi, które w takim klubie jak KSZO, występującym w najwyższej klasie rozgrywkowej, powinny być oczywiste i normalne. Chciałbym to unormować - powiedział Marcin Nowak, dyrektor KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Na nowym stanowisku rozpocznie pracę na pełnych obrotach od najbliższego poniedziałku, gdyż już wcześniej miał zaplanowany wyjazd na mistrzostwa Europy oldbojów.

- Niestety, miałem to już wcześniej zaplanowane, przez co nie mogę zacząć pracy od zaraz, a bardzo żałuję, bo jest sporo pracy do zrobienia. Oficjalnie, rozpocznę więc pracę od poniedziałku, niemniej udało się już dziś dopiąć choćby sprawy, związane ze sprzętem sportowym. Od nowego tygodnia będę starał się nadzorować i pomagać dziewczynom, żeby przede wszystkim one czuły się komfortowo i myślały tylko i wyłącznie o treningach i o graniu - dodał.

Zapewnił też, że każdy w klubie zna swoje obowiązki i nie zamierza on ingerować w pracę sztabu szkoleniowego.

- Sprawami sportowymi będzie zajmował się sztab szkoleniowy, który za to jest odpowiedzialny. Będę się przyglądał tej pracy przy okazji moich obowiązków i na pewno będzie to dla mnie bardzo ważne, ale nie chciałbym wprowadzać dyskomfortu do sztabu szkoleniowego, żeby sztab szkoleniowy nie martwił się, że przyszła nowa osoba i będzie ingerować w ich pracę - zakończył Marcin Nowak.

ZOBACZ WIDEO Michał Kubiak: Postępy w zagrywce cieszą najbardziej

Czy KSZO będzie tylko dostarczycielem punktów w Lidze Siatkówki Kobiet?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL