Najnowsze Wyniki/Kalendarz
drużyna Zenitu Kazań, triumfatora Klubowych Mistrzostw Świata 2017WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: drużyna Zenitu Kazań, triumfatora Klubowych Mistrzostw Świata 2017

Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy zawitają do Radomia

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
To będzie widowiskowa inauguracja nowego obiektu. Radom został miastem-gospodarzem Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn, o czym poinformował prezydent miasta, Radosław Witkowski.

W nowo powstającej hali widowiskowo-sportowej mogącej pomieścić około pięć tysięcy widzów odbędzie się sześć meczów jednej z grup. Wiele wskazuje więc na to, że może to być grupa z udziałem PGE Skry Bełchatów, bo innym miastem-gospodarzem jest Rzeszów. 

- Dziś mecz Polska - Kuba, pierwszy dla naszej drużyny podczas mistrzostw świata w siatkówce. To świetna okazja, aby poinformować was, że Klubowe Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie odbędą się na przełomie listopada i grudnia w nowej hali widowiskowo-sportowej! W hali Radomskie Centrum Sportu rozegranych zostanie sześć meczów jednej z grup. Ich losowanie nastąpi wkrótce - napisał na swoim profilu na Facebooku prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy po raz drugi z rzędu odbędą się w Polsce. Weźmie w nich udział osiem zespołów - Zenit Kazań, Sada Cruzeiro, Khatam Ardakan, PGE Skra Bełchatów, Asseco Resovia Rzeszów, Cucine Lube Civitanova, Fakieł Nowy Urengoj i jeszcze jeden zespół z dziką kartą, który mamy poznać w ciągu najbliższych dni.

Według nieoficjalnych informacji trzecim miastem, w który odbędzie się klubowy mundial będzie Częstochowa. Ta informacja również ma wkrótce zostać potwierdzona.

Klubowe Mistrzostwa Świata odbędą się w Polsce w dniach 25 listopada - 2 grudnia.

ZOBACZ WIDEO Polska - Irlandia. Klich uratował remis. Strzelec gola widzi pozytywy po słabym meczu

Czy organizacja KMŚ w Radomiu to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL