Najnowsze Wyniki/Kalendarz
radość zawodników Argentyny podczas meczu z Polską w grupie H mistrzostw świataPAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: radość zawodników Argentyny podczas meczu z Polską w grupie H mistrzostw świata

MŚ 2018: prowokacyjne zdjęcie Argentyńczyków na stronie FIVB

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Argentyńscy siatkarze po meczu ustawili się do zdjęcia i wszyscy wykonali gest challenge'a. Fotografia trafiła na oficjalną stronę FIVB.

Reprezentacja Polski przegrała pierwszy mecz podczas siatkarskich mistrzostw świata. Biało-Czerwoni w tie-breaku ulegli Argentynie. Momentami było bardzo gorąco, a najwięcej emocji wzbudzały challenge. Decyzje sędziów na korzyść Polaków doprowadzały do szału naszych przeciwników.

Po meczu selekcjoner Argentyny szalał z radości i wszystkim pokazywał gest Kozakiewicza. Zachowanie Julio Velasco wielu zniesmaczyło, ale na tym się nie skończyło.

Później nasi rywali ustawili się do zdjęcia i wszyscy wykonali gest challenge'a. W ten sposób zakpili z całego zamieszania i decyzji sędziowskich, a także wbili szpilkę Polakom, którym ostatecznie nic to nie pomogło.

Fot. FIVBFot. FIVB
Zaskakujący jest fakt, że powyższa fotografia pojawiła się na oficjalnej stronie FIVB. Tym samym światowa federacja sama przyczyniła się do promowania prowokacyjnych gestów.

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Wielkie zamieszanie w tie-breaku. "Argentyńczycy mogli czuć się pokrzywdzeni"

Czy Argentyńczycy słusznie mieli pretensje do sędziów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL