Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Małysz Newspix / Norbert Barczyk/Press Focus / Na zdjęciu: Adam Małysz

MŚ 2018. Adam Małysz wierzy w Polaków. Nie wyklucza nawet najlepszego scenariusza

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Grą polskich siatkarzy na mistrzostwach świata interesują się również inne gwiazdy sportu nad Wisłą. Z uwagą poczynania Biało-Czerwonych śledzi m. in. Adam Małysz. Były skoczek zabrał głos po czwartkowym triumfie Polaków z Serbią (3:0).

Wpis na Facebooku czterokrotnego mistrza świata w skokach narciarskich był bardzo optymistyczny. "Orzeł z Wisły" jest pod wrażeniem formy podopiecznych Vitala Heynena w czwartkowym starciu z Serbią.

Co więcej, Adam Małysz nie wyklucza, że z taką grą, jaką Biało-Czerwoni zaprezentowali w meczu z drużyną z Bałkanów, będą nawet w stanie obronić wywalczone przed czterema laty mistrzostwo świata w Polsce. 

Obecny dyrektor do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN zwrócił również uwagę, że pod koniec turnieju, czyli w najważniejszym momencie, Polacy zaczęli prezentować najlepszą swoją siatkówkę. 

Po czwartkowym zwycięstwie z Serbią Biało-Czerwoni potrzebują wygrać jednego seta lub zdobyć ponad 60 małych punktów w piątkowym pojedynku z Włochami. Początek spotkania zaplanowano na 21:15.

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Reprezentant Polski kpi z komentarzy. "Dostaniemy złoty medal, bo nam się wszyscy podłożą"

Czy Polacy obronią tytułu na MŚ 2018 siatkarzy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL