Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Polacy Michał Kubiak (2L) i Artur Szalpuk (P) oraz Maxwell Holt (L) i Micah Christenson (2P) z USA PAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: Polacy Michał Kubiak (2L) i Artur Szalpuk (P) oraz Maxwell Holt (L) i Micah Christenson (2P) z USA

MŚ 2018. Kulisy półfinałowego triumfu Polaków nad USA

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Reprezentacja Polski po bardzo ciężkim, ale równocześnie bardzo emocjonującym spotkaniu, pokonała USA (3:2), awansując tym samym do finału MŚ 2018. - Brawo my! - mówił wyczerpany Paweł Zatorski.

Faworytami półfinału była reprezentacja USA, która do tej pory przegrała tylko jedno spotkanie, a wcześniej prezentowała się bardzo dobrze, nawet grając rezerwami. Polacy od początku wierzyli, że są w stanie pokonać tak trudnego, prawdopodobnie do tej pory najtrudniejszego rywala. 

Na oficjalnym kanale "Polskiej Siatkówki" pojawiło się wideo, przedstawiające kulisy tego spotkania i pozwalające powrócić jeszcze raz do niesamowitych emocji, które towarzyszyły siatkarzom.

Ostatecznie Biało-Czerwoni wygrali 3:2 i zagrają w finale z Brazylią po raz drugi z rzędu, stając przed szansą obrony tytułu. 

Czy obecność Polaków w finale to zaskoczenie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL