Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze reprezentacji PolskiWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Mecze polskich siatkarzy w TVP przez najbliższe trzy lata. Ogłosił to prezes stacji

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Tuż po wygranym finale mistrzostw świata - z Brazylią - Jacek Kurski z uśmiechem na twarzy ogłosił dwie bardzo ważne informacje. Ważne szczególnie dla polskich kibiców.

- Ponad siedem milionów Polaków obejrzało łącznie na antenach TVP oraz TVP Sport najważniejszy mecz siatkarski roku: Polska - Brazylia - zdradził w pomeczowej rozmowie prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy od wielu lat mistrzostwa były pokazywane równolegle przez dwie stacje TV: Telewizję Polską oraz Polsat. - Chciałem podziękować Polakom, którzy zasiedli tak licznie przed ekranami swoich telewizorów - kontynuował Kurski. - Pokazaliście, że jesteście z naszymi reprezentantami, że ich szanujecie, kochacie.

Szef Telewizji Polskiej przekazał jeszcze jedną wiadomość, która zapewne ucieszy kibiców. - Przez najbliższe trzy lata będziemy pokazywać na naszej antenie spotkania polskiej reprezentacji - przyznał Kurski.

Chodzi o spotkania różnych rozgrywek: Ligi Narodów, mistrzostw Europy czy igrzysk olimpijskich. - Cieszę się, że możemy uczestniczyć w tak fantastycznych przedsięwzięciu, jakim jest polska siatkówka - dodał szef TVP.

ZOBACZ WIDEO: MŚ 2018. Aaron Russell: Wiele osób nie doceniało Polaków. Wiedzieliśmy, że są mocni

Czy polscy siatkarze wywalczą medal podczas igrzysk olimpijskich w Tokio 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (31):

 • getwellfan Zgłoś
  Wszyscy, którzy krytykują Polsat. Zauważyliście, że we wszystkich dyscyplinach sportowych, które są transmitowane w Polsacie Polacy odnoszą sukcesy. A na TVP jest zawsze niedosyt.
  Czytaj całość
  Najlepszym tego przykładem są transmisje piłki nożnej. Kiedy polska reprezentacja w piłce nożnej grała od Euro 2012 do eliminacji do MŚ 2014 na TVP, to grała fatalnie. Kiedy polska reprezentacja w piłce nożnej grała w eliminacjach do ME 2016 i na samych ME 2016 na Polsacie, to grała bardzo dobrze. Kiedy polska reprezentacja w piłce nożnej grała w eliminacjach do MŚ 2018 na Polsacie, to też grała jeszcze bardzo dobrze. Kiedy polska reprezentacja w piłce nożnej grała na MŚ 2018 na TVP, to grała fatalnie. Teraz, gdy polska reprezentacja w piłce nożnej gra w Lidze Narodów i to jest transmitowane zarówno na TVP i na Polsacie, to na razie gra na remis. :-) Podobnie zresztą z siatkówką. Kiedy reprezentacja Polski w siatkówce grała w MŚ 2014 na Polsacie, to zgarnęła tytuł. Kiedy reprezentacja Polski w siatkówce grała na IO 2016 na TVP, to zagrała słabo i szybko odpadła. Teraz, kiedy reprezentacja Polski w siatkówce grała w MŚ 2018 na Polsacie (TVP wykupiło tylko SUBLICENCJĘ, to POLSAT BYŁ GŁÓWNYM TRANSMITUJĄCYM MŚ 2018), to zagrała świetnie i zgarnęła mistrzostwo. Przypadek? Nie sądzę...
  • Ramzes V Zgłoś
   A wszystko przez złodziejską ustawę, która wymusza na stacjach prywatnych odsprzedaż meczów z polską drużyną. W przeciwnym wypadku pozostałby tylko rolnik szukający żony.
   • Andrzej Retych Zgłoś
    Czy mogę wiedzieć, dlaczego to ma być dobra wiadomość dla kibiców?
    Wszystkie komentarze (31)

    Komentarze (31)

    ×
     Wszystkie komentarze (31)
     PRZEJDŹ NA WP.PL