WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: trener Vital Heynen

Miły gest Vitala Heynena. Podziękował mediom za pracę podczas MŚ 2018

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Vital Heynen słynie już z niesztampowych zachowań, więc podziękowanie mediom za pracę podczas MŚ 2018 nie jest szokiem, ale bardzo miłym gestem.

Na Twitterze Jerzego Mielewskiego, dziennikarza Polsatu Sport, pojawiło się nagranie, na którym Vital Heynen wręcza czekoladki i "elektrolity" w podziękowaniu za pracę w ostatnim sezonie reprezentacyjnym. 

Nie tylko redakcja stacji telewizyjnej otrzymała upominek od trenera kadry. Belg nie zapomniał o "Przeglądzie Sportowym", a także o WP Sportowe Fakty.

Heynen bardzo dobrze rozumie pracę mediów i zawsze starał się ją ułatwiać, bez względu na to czy chodziło o czas przygotowań czy turnieje. Zawodnicy również nie mieli z tym problemu.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski po rywalizacji w Warnie oraz w Turynie sięgnęła po złoty medal mistrzostw świata, broniąc tym samym tytułu zdobytego cztery lata temu w katowickim Spodku. Biało-Czerwoni przegrali w sumie trzy mecze, w II fazie polegli z Argentyną i Francją, ale dzięki dobrej I rundzie, nadal pozostali w grze. W finale ponownie okazali się lepsi od Brazylii, podobnie jak w poprzedniej edycji czempionatu.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 92. Fabian Drzyzga przerywa milczenie. "Długo gryzłem się w język. Tym ludziom powinno być wstyd i głupio" [cały odcinek]

Czy zaskoczyło cię zdobycie mistrzostwa świata przez Polaków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL