Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Vital HeynenPAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Vital Heynen

Działacze spotkali się z Heynenem w PZPS. Nie zabrakło również Ryszarda Czarneckiego

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Nieco ponad tydzień po wywalczeniu z reprezentacją Polski siatkarzy mistrzostwa świata Vital Heynen spotkał się z działaczami PZPS. Na spotkaniu nie zabrakło Ryszarda Czarneckiego, który na zdjęciu został mistrzem drugiego planu.

Na oficjalnym profilu na Twitterze Polskiego Związku Piłki Siatkowej pojawiła się fotografia, na której prezes Jacek Kasprzyk kroi tort, upieczony z okazji obronienia przez polskich siatkarzy tytułu mistrzów świata. 

Na górze ciastka znalazł się słodki puchar, jaki Biało-Czerwoni otrzymali za wywalczenie złotych medali. Po lewej stronie prezesa PZPS stał z lampką szampana Vital Heynen. Z kolei po prawej stronie Jacka Kasprzyka był Ryszard Czarnecki, również z lampką szampana.

I to właśnie na obecność wiceprezesa związku w tym gronie zwrócili uwagę internauci w komentarzach pod zdjęciem. Fani żartowali, że europoseł również zdecydował się na wypicie toastu, którego przy świętowaniu mistrzostwa świata nie mogło przecież zabraknąć.  

Przypomnijmy, że pod koniec września polscy siatkarze, prowadzeni przez Vitala Heynena, dość niespodziewanie obronili tytuł mistrzów globu. W półfinale pokonali 3:2 drużynę USA, głównych faworytów zawodów. Z kolei w finale nie dali większych szans Brazylii (3:0).

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 92. Fabian Drzyzga: Wilfredo Leon jest niesamowity! To najlepszy siatkarz świata [5/5]

na Facebooku.

Komentarze (7):

 • ferdynand Zgłoś
  1/ i znowu - na umówiony sygnał - szczury pełowskie wylazły ;) .2/ brawo Riczard obatel - pojawił się w ostatnim momencie - i jest złoto!!!.3/ Rycho jeszcze nic nie spier... jak jego
  Czytaj całość
  pełowskie koleżeństwo z PO w zarządzie PZPS [Papke, Kasprzyk i reszta] i w przeciwieństwie do tych pogrobowców siatkówki , którzy ciągną z tego wielką kasę - obatel Rycho nie pobiera wynagrodzenia ... .4/ ale płatni volksdojcze swoje wyszczekać muszą - plan nakreślony przez schetyniorzy - muszo wykonać ... .bo inaczy kolejne miliony uciekają sprzed nosa - trza ich zrozumieć ;) .5/ a tak na marginesie - wg pełowców to tylko Rycho się pławił w blasku złota ? rozumiem że cała antypisiorska reszta z PZPS to skromnie chowała się pod stołami żeby ich kamera czy fota nie dosięgła ? buahaha ....6/no i szampana pił tylko obatel i urżnął się w sztok a także zarzygał krawat Vitala .7/ za to szlachetni i niezłomni Kasprzyk i Papke postanowili że oddadzą butelki pozostałe po imprezie do skupu i za otrzymaną kasę [17,65 zł] wspomogą schronisko dla zwierząt ! .8/ dodatkowo jeden z nich odwracał uwagę niemiłosiernie połykającego bąbelki Rycha obatela a drugi ulewał mu szampana z musztardówki do ukrytego rondla aż uzbierało się tego ze 2 litry - który to bohatersko zaoszczędzony alkohol nasi bohaterscy europejczycy spieniężyli w najbliższej melinie i za otrzymaną kwotę [6,80zł] postanowili [po burzliwej choć demokratycznej naradzie, głosami 2:0] przekazać na fundację, będącego [jak zwykle] w potrzebie, Bolka Gdańskiego.za ten niezwykły wyczyn GW ma ogłosić ich tytułem "Człowieki roku 2018" brawo!!! .9/ a polactwo nabierać się daje ... .i super! mam bezpłatny ubaw permanentny! .
  • Zigzag Zgłoś
   Nie mogło zabraknąć obatela Riczarda. Przecież jemu się należało bo to on został mvp mistrzostw.
   • Zbigniew Kierzkowski Zgłoś
    Przyczepiło się g.... do okrętu i krzyczy płyniemy. Mam dość tego gościa
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    PRZEJDŹ NA WP.PL