Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Zatorski (po lewej) i Sam Deroo (po prawej)WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Paweł Zatorski (po lewej) i Sam Deroo (po prawej)

Kiedy zaczyna się PlusLiga? Transmisje TV, streamy online. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W piątek rozpocznie się kolejny sezon PlusLigi. Transmisje TV z meczów będzie można oglądać na antenie Polsat Sport. Streamy online w Ipla TV. Relacje LIVE z najciekawszych spotkań przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

PlusLiga na żywo w telewizji i internecie. Gdzie oglądać transmisje?

W najbliższy piątek rozpocznie się kolejny sezon PlusLigi. Po zdobyciu przez reprezentację Polski mistrzostwa świata krajowe rozgrywki ponownie zyskają na popularności.

PlusLiga zostanie zainaugurowana meczem Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja TV wystartuje na antenie Polsat Sport Extra. O godzinie 20:30 odbędzie się drugi pojedynek nowego sezonu, czyli starcie Onico Warszawa - Cuprum Lubin. Ten mecz można oglądać w telewizji Polsat Sport News.

Spotkania PlusLigi w sezonie 2018/2019 będzie można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać również na urządzniach mobilnych. Relacje LIVE z najciekawszych spotkań PlusLigi przeprowadzą WP SportoweFakty.

Kiedy zaczyna się PlusLiga, gdzie oglądać mecze?

18:00 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
Transmisja TV: Polsat Sport Extra
Stream online: Ipla TV

20:30 ONICO Warszawa - Cuprum Lubin
Transmisja TV: Polsat Sport News
Stream online: Ipla TV

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Piękne słowa kapitana na konferencji. "Trener dużo mówi, ale mówi dobrze"

Czy będziesz oglądać mecze PlusLigi w sezonie 2018/2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL