Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze Stoczni Szczecin Newspix / Krzysztof Cichomski / Na zdjęciu: siatkarze Stoczni Szczecin

PlusLiga: Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa na żywo. Gdzie oglądać transmisję i stream online?

Miłosz Marek
Miłosz Marek
W czwartek ciekawy mecz w PlusLidze Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa. Początek o 20:30. Transmisja telewizyjna w Polsat Sport, stream online w Ipla TV, a relacja LIVE w WP SportoweFakty.

PlusLiga LIVE: Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

W jedynym czwartkowym meczu PlusLigi zmierzą się Stocznia Szczecin i ONICO Warszawa. Początek spotkania o godzinie 20:30. Bezpośrednią transmisję telewizyjną przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Starcie Stoczni i ONICO legalnie będzie można obejrzeć także w internecie. Stream online zapewni Ipla TV. Niestety dla kibiców, dostęp do niego nie jest darmowy. Wymagana jest rejestracja i wykupienie odpowiedniego pakietu. 

Darmowa relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

W dotychczasowych starciach szczecinianie i warszawiacy mogą pochwalić się takim samym bilansem punktowym. Obie wygrały po trzy mecze i raz schodziły z parkietu pokonane. W tabeli o jedno miejsce wyżej plasują gospodarze czwartkowego meczu. Dotychczas żadne z ich spotkanie nie trwało więcej niż trzy sety.

Początek meczu Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa: 20:30. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Piękny gol Dybali. Juventus pokonał Cagliari [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Kto wygra mecz Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL