Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Maciej Goclon / Na zdjęciu: siatkarze Asseco Resovii Rzeszów

KMŚ 2018: Asseco Resovia - Sada Cruzeiro na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W poniedziałek, w Klubowych Mistrzostw Świata, odbędzie się mecz Asseco Resovia Rzeszów - Sada Cruzeiro. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

KMŚ 2018 LIVE: Asseco Resovia - Sada Cruzeiro na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

W poniedziałek (26 listopada) o godzinie 20:30 rozpocznie się starcie Asseco Resovia Rzeszów - Sada Cruzeiro w ramach Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce. Transmisja TV na antenie Polsat Sport.

Mecz Asseco Resovia Rzeszów - Sada Cruzeiro będzie dostępny do obejrzenia również na żywo w internecie. Stream online można oglądać na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Asseco Resovia Rzeszów spisuje się fatalnie w tym sezonie PlusLigi. Dla rzeszowian występ w Klubowych Mistrzostwach Świata będzie szansą na wyrwanie się z szarej rzeczywistości. Siatkarze Resovii mają szansę odbudować się mentalnie. Pierwszym rywalem podczas KMŚ będzie Sada Cruzeiro.

Początek meczu Asseco Resovia Rzeszów - Sada Cruzeiro: 20:30. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 92. Fabian Drzyzga: Wilfredo Leon jest niesamowity! To najlepszy siatkarz świata [5/5]

Czy będziesz oglądać mecz Asseco Resovia Rzeszów - Sada Cruzeiro?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL