WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Adam Starszynski / Na zdjęciu: siatkarze PGE Skry Bełchatów

PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę, w ramach PlusLigi, odbędzie się mecz PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

PlusLiga LIVE: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

W niedzielę (9 grudnia) o godzinie 14:45 rozpocznie się spotkanie PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom w ramach PlusLigi. Transmisja TV odbędzie się na antenie Polsat Sport. Komentatorami widowiska będą Marek Magiera i Ireneusz Mazur.

Starcie PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom w PlusLidze można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

W PlusLidze panuje spore zamieszanie. Wszystko ze względu na sytuację Stoczni Szczecin. Klub walczy o przetrwanie. Kolejne dni przynoszą kolejne rewelacje na temat przyszłości zespołu. W niedzielę wrócimy jednak do sportowych wydarzeń. PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Cerrad Czarnymi Radom. Ten mecz został okrzyknięty hitem kolejki. 

Początek meczu PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom: 14:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEOŚwiderski o Kurku i Kubiaku: "To wyraziste i charyzmatyczne postaci. Kubiak może osiągnąć coś więcej"

Czy będziesz oglądać mecz PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL