Najnowsze Wyniki/Kalendarz
radość siatkarzy ONICO Warszawa Newspix / Adam Starszynski / PressFocus / Na zdjęciu: radość siatkarzy ONICO Warszawa

Rekordowe zainteresowanie meczami ONICO Warszawa. Wszystkie bilety sprzedane 26 dni przed spotkaniem

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Domowe mecze ONICO Warszawa cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Już na 26 dni przed starciem z Asseco Resovią Rzeszów klub sprzedał wszystkie wejściówki.

Tylko trzech dni potrzebowało ONICO Warszawa, by sprzedać wszystkie bilety na mecz z Asseco Resovią Rzeszów. Spotkanie to zaplanowane jest na 12 stycznia i będzie pierwszym ligowym meczem w stolicy w nowym roku. Na trybunach Torwaru zasiądzie 4 800 kibiców.

To bez wątpienia efekt transferu Bartosza Kurka, który przeszedł ze Stoczni Szczecin do ONICO Warszawa. Kibice stołecznego klubu mogą odetchnąć z ulgą, gdyż Kurek w meczu ligowym z Jastrzębskim Węglem (3:2) doznał kontuzji i musiał zejść z boiska. Po badaniach okazało się, że uraz nie jest groźny i reprezentant Polski powinien zagrać w meczu z Resovią.

Oprócz Kurka w spotkaniu tym wystąpi siedmiu mistrzów świata. Po stronie gości zagrają Damian Schulz, Rafał Buszek, Mateusz Mika oraz Marcin Możdżonek. Z kolei zawodnikami ONICO są Bartosz Kwolek, Damian Wojtaszek i Andrzej Wrona.

ZOBACZ WIDEOŚwiderski o Kurku i Kubiaku: "To wyraziste i charyzmatyczne postaci. Kubiak może osiągnąć coś więcej"

Czy ONICO Warszawa wygra z Asseco Resovią Rzeszów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL