Najnowsze Wyniki/Kalendarz
uczestnicy Sylwestra, w którym wzięli udział Tomasz Fornal (trzeci od prawej) i Michał Filip (pierwszy od prawej)Instagram / Na zdjęciu: uczestnicy Sylwestra, w którym wzięli udział Tomasz Fornal (trzeci od prawej) i Michał Filip (pierwszy od prawej)

Zobacz, jak Sylwestra spędzali mistrzowie świata i inni polscy siatkarze

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Ostatnia noc 2018 roku, podczas którego Polacy zostali po raz kolejny mistrzami świata, już za nami. Zobacz, jak Sylwestra spędzali polscy siatkarze.

Libero Damian Wojtaszek (ONICO Warszawa) spędzał Sylwestra w Gdyni między innymi ze środkowym Grzegorzem Kosokiem (Jastrzębski Węgiel).

Wyświetl ten post na Instagramie.

Najlepszego w Nowym Roku

Post udostępniony przez Damian Wojtaszek (@damian_wojtaszek)

Siatkarze Cerradu Czarnych Radom, czyli Tomasz Fornal i Michał Filip, bawili się w ostatnią noc w 2018 roku we własnym gronie.

Paweł Zatorski wziął udział w domówce z innymi zawodnikami ZAKSY - Belgiem Samem Deroo i Francuzem Benjaminem Toniuttiim, którzy niedawno przedłużyli swoje umowy z kędzierzynianami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy New Year from #ZaksaFamily

Post udostępniony przez Paweł Zatorski (@pawelzati)

Kolejny z mistrzów świata, a mianowicie Piotr Nowakowski spędził noc sylwestrową w towarzystwie klubowych kolegów z Trefla Gdańsk - Macieja Olenderka i Michała Kozłowskiego.

Rozgrywającemu PGE Skry Bełchatów i reprezentacji Polski, Grzegorzowi Łomaczowi, towarzyszyli Łukasz Kaczmarek, Mateusz Malinowski i Szymon Romać.

Obowiązki klubowe zatrzymały w rosyjskim Nowosybirsku Fabiana Drzyzgę.

Co czeka polskich siatkarzy w 2019 roku? "Najważniejsze będą kwalifikacje do igrzysk"

Czy Polacy w 2019 roku awansują na IO 2020 w Tokio?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL