Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Twitter / Atom Trefl Sopot

Zmiana w terminarzu PlusLigi. Lider zagra w Gdańsku miesiąc później

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
Pierwotnie mieli spotkać się ze sobą na początku lutego, ale wtedy Ergo Arena jest zajęta. Trefl Gdańsk i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle porozumiały się w sprawie terminu meczu 17. kolejki PlusLigi.

Pierwotny termin rozegrania tego spotkania to 2 lutego, ale wówczas w Ergo Arenie odbędzie się rewia na lodzie "Masza i Niedźwiedź". W takiej sytuacji w grę wchodziła zmiana hali (na przykład na Halę 100-lecia Sopotu lub Gdynia Arenę) lub terminu rozegrania tego spotkania. 

Kluby z Gdańska oraz Kędzierzyna-Koźla wspólnie ustaliły więc inny termin meczu. Odbędzie się on we wtorek 5 marca. Godzina spotkania zostanie ustalona później, po podaniu informacji o transmisji telewizyjnej w Polsacie Sport. Wtedy również uruchomiona zostanie sprzedaż wejściówek na ten mecz.

- Chcąc zapewnić fanom "gdańskich lwów" jak najlepszy komfort kibicowania w starciu z wicemistrzem Polski, spotkanie to zostało przełożone o miesiąc - na wtorek 5 marca. Bardzo dziękujemy klubowi z Kędzierzyna-Koźla za przychylenie się do prośby i zgodę na zmianę terminu rozgrywania meczu - czytamy w komunikacie wydanym przez Trefl Gdańsk.

Już raz w tym sezonie ekipa z Trójmiasta zmuszona była do rozegrania meczu w roli gospodarza w innej hali. W 6. kolejce zespół trenera Andrei Anastasiego podejmował Indykpol AZS Olsztyn w Elblągu. Wiadomo już także, iż mecz wieńczący fazę zasadniczą z MKS-em Będzin również nie będzie mógł się odbyć zgodnie z planem (tj. 23 marca) w Ergo Arenie, tym razem ze względu na występ Iluzjonistów z Broadwayu.

Aktualnie gdańszczanie znajdują się na siódmym miejscu w tabeli PlusLigi z bilansem 5-7. ZAKSA jest liderem i w tym sezonie jeszcze nie zaznała porażki na ligowym podwórku.

ZOBACZ WIDEOZachwyt nad Michałem Kubiakiem. "Fenomen. Chyba najlepszy mental w całym polskim sporcie"

Kto wygra to spotkanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL