Najnowsze Wyniki/Kalendarz
trener Vital HeynenWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: trener Vital Heynen

Przyniósł 12 kg czekolady. Vital Heynen nie przestaje zadziwiać

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Selekcjoner mistrzów świata w siatkówce, Vital Heynen, słynie z tego, że lubi częstować czekoladkami. Podczas Gali Mistrzów Sportu Belg nie zawiódł.

Belgijski trener kadry polskich siatkarzy, Vital Heynen, odebrał tytuł Trenera Roku podczas Gali Mistrzów Sportu w Warszawie. Belg został drużynowym trenerem 2018 r. (indywidualnym trenerem ubiegłego roku wybrano szkoleniowca naszych skoczków narciarskich Stefana Horngachera).

Heynen, który kilka miesięcy temu poprowadził siatkarską reprezentację Polski do mistrzostwa świata, od początku swojej pracy z Biało-Czerwonymi zaskakiwał. Na pierwszym spotkaniu z działaczami PZPS wręczył im... czekoladki w kształcie medalu z napisem "Tokio 2020".

- Czekoladki nie dałem prezesowi, bo obiecałem że z igrzysk przywiozę mu prawdziwy medal - tłumaczył dziennikarzom.

W sobotę (5 stycznia) byliśmy świadkami kolejnego show autorstwa Heynena. Podczas Gali Mistrzów Sportu trener Polaków porozkładał czekoladki na stolikach, przy których siedzieli aktualni mistrzowie świata w siatkówce mężczyzn. Na imprezę Belg przyniósł 12 kg czekolady.

"Zorientowałem się, że wszystkim już w Polsce rozdałem tylko nie moim siatkarzom" - zacytował Heynena na Twitterze dziennikarz Paweł Wilkowicz.

ZOBACZ WIDEO To miał być przejściowy rok dla siatkówki. "Na MŚ chcieliśmy być w pierwszej szóstce"

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL