Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Kurek i jego narzeczona - Anna Grejman na Gali Siatkarskie PlusyPAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Bartosz Kurek i jego narzeczona - Anna Grejman na Gali Siatkarskie Plusy

Siatkarskie Plusy: nieoczekiwany problem Bartosza Kurka. Siatkarz pod kroplówką!

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Bartosz Kurek zasłabł podczas sobotniej gali "Siatkarskie Plusy". Reprezentant Polski poczuł się gorzej i musiał na chwilę opuścić salę.

Bartosz Kurek nie będzie miło wspominać sobotniej gali "Siatkarskie Plusy", podczas której uczczono 90-lecie tej dyscypliny sportu w Polsce. W trakcie imprezy jeden z liderów aktualnych mistrzów świata poczuł się słabo i był zmuszony przerwać udział w uroczystości.

Jak poinformowała w mediach społecznościowych partnerka siatkarza, Anna Grejman, reprezentant Polski został podłączony pod kroplówkę. Na szczęście, nic poważnego się nie stało i po chwili Kurek wyszedł na scenę razem z kolegami z drużyny narodowej, by odebrać wyróżnienie za wyniki w 2018 r. i obronę tytułu mistrza świata na czempionacie globu na parkietach we Włoszech i w Bułgarii.

Instaram Stories/Anna GrejmanInstaram Stories/Anna Grejman
Pod nieobecność kapitana Biało-Czerwonych, Michała Kubiaka, to właśnie Kurek podziękował w imieniu mistrzów świata za nagrodę. Przypomnijmy, że kilka dni temu MVP MŚ 2018 został wybrany Najlepszym Sportowcem Polski 2018 r. w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat.

Prawdopodobną przyczyną zasłabnięcia 30-letniego sportowca było przemęczenie. W sobotę w godzinach popołudniowych Kurek wystąpił bowiem w meczu ligowym Onico Warszawa z Asseco Resovią Rzeszów (3:0), w którym zdobył 16 pkt.

na Facebooku.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL