WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / ANNA KLEPACZKO/ FOTOPYK / Na zdjęciu: Bartosz Kurek i Bartosz Kwolek

Puchar Polski: ogromne zainteresowanie Bartoszem Kurkiem w Nysie. Serwery nie wytrzymały

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Powrót Bartosza Kurka do rodzinnej Nysy cieszy się takim zainteresowaniem, że nie wytrzymały serwery firmy sprzedającej bilety na mecz 1/4 Pucharu Polski, w którym tamtejsza Stal zmierzy się z ONICO Warszawa.

23 stycznia w Nysie dojdzie do nie lada wydarzenia. W rodzinne strony powróci Bartosz Kurek, najlepszy siatkarz ostatnich mistrzostw świata, zwycięzca Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku. Atakujący wraz ze swoim ONICO Warszawa przyjedzie do województwa opolskiego, by w 1/4 Pucharu Polski zmierzyć się z tamtejszą Stalą.

W piątek o godz. 13 miała ruszyć sprzedaż biletów na to wydarzenie. I pojawił się problem. Zainteresowanie kibiców Kurkiem okazało się na tyle duże, że padły serwery firmy Ticketik.pl, która w internecie oferuje wejściówki na najbliższe spotkanie Stali Nysa.

"Nasze serwery są rozgrzane do czerwoności. Prosimy Was o cierpliwość przy zakupie biletów na ten mecz. Gratulujemy Nysie zainteresowania siatkówką!" - przekazała firma za pośrednictwem Facebooka.

Co czeka polskich siatkarzy w 2019 roku? "Najważniejsze będą kwalifikacje do igrzysk"

Do internetowej sprzedaży trafiła jedynie połowa biletów. Wejściówki będzie można kupować również w kasach Hali Nysa w poniedziałek i wtorek w godzinach 15-18. Klub zakłada również możliwość nabycia wejściówek w dniu meczu, ale zainteresowanie pojedynkiem Stali z ONICO jest tak duże, że należy zakładać wcześniejsze wyprzedanie biletów.

Hala Nysa może maksymalnie pomieścić 2,5 tys. kibiców. Ceny biletów na środowy mecz kształtują się na poziomie 15-20 złotych.

Czy ONICO Warszawa wywalczy Puchar Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL