Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Twitter/CBA / Na zdjęciu: Funkcjonariusze CBA

Były prezes Atomu Trefla Sopot zatrzymany przez CBA

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali cztery osoby w związku ze śledztwem w sprawie wyrządzenia znacznej szkody majątkowej Grupie Lotos. Jedną z nich jest były prezes Atomu Trefla Sopot, Tomasz S.

Wśród czterech zatrzymanych jest były prezes Lotosu, Paweł Olechnowicz, a także dwoje byłych pracowników spółki, którzy zajmowali wysokie stanowiska. Jak podał "RMF FM", grono zatrzymanych przez funkcjonariuszy gdańskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego uzupełnił biznesmen Tomasz S., który jest dobrze znany w środowisku siatkarskim.

S. to były prezes Atomu Trefla Sopot. Był także gdańskim radnym. Zatrzymani mieli podpisać fikcyjną umowę na usługi doradcze, co miało służyć wyprowadzeniu pieniędzy z firmy Lotos. W grę wchodzi nawet kilkaset tysięcy złotych.

Zobacz także: Kryspin Baran, prezes Warty Zawiercie: Czasem otwiera się nóż w kieszeni. Ale nie będę stał na czele barykady.

Zatrzymany Tomasz S. z funkcji prezesa Atomu Trefla Sopot zrezygnował w marcu 2013 roku. Za jego kadencji klub sięgnął po tytuł mistrzyń Polski, a kilka miesięcy po jego rezygnacji sopocianki po raz drugi zdobyły złote medale. W najwyższej klasie rozgrywkowej klub ten grał w latach 2010-2017. Później został przeniesiony do Krakowa, a następnie wycofany z rozgrywek.

ZOBACZ WIDEO Stadion Milanu od środka. "Wyjście tunelem na murawę powoduje nagły wzrost adrenaliny!"

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL