WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Na zdjęciu: Andrzej Wrona

Andrzej Wrona przedłużył kontrakt z ONICO Warszawa

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Kolejny zawodnik przedłużył umowę z ONICO. Warszawski klub w poniedziałek poinformował, że jego barwy do końca sezonu 2020/2021 ma reprezentować środkowy Andrzej Wrona.

Wrona został siatkarzem ONICO Warszawa w 2016 roku. Wcześniej występował w drużynach z Bełchatowa, Bydgoszczy i Częstochowy, a jest wychowankiem KS Metro Warszawa.

- Bardzo się cieszę z nowej umowy, bo zależało mi na tym, żeby zostać w Warszawie, moim rodzinnym mieście. Pierwszy raz będę występował w jakimś klubie dłużej niż trzy lata i fajnie, że to jest mój dom - tu, gdzie się urodziłem, wychowałem. Myślę, że jestem dużym szczęściarzem, że mogę grać w najwyższej klasie rozgrywkowej i to w tak ważnym dla mnie miejscu - stwierdził mistrz świata z 2014 roku.

Czytaj też: PlusLiga: derby Mazowsza dla ONICO Warszawa

- Andrzej to warszawiak z krwi i kości, który identyfikuje się z miastem i klubem jak mało kto. Podobnie jak w przypadku Damiana Wojtaszka, przedłużenie umowy z "Wronką" było dla nas ruchem całkowicie naturalnym, na którym zależało obu stronom. Swoją grą w tym sezonie Andrzej udowadnia, że wciąż jest w czołówce najlepszych polskich środkowych i jestem przekonany, że jeszcze wielokrotnie da warszawskiej publiczności powody do radości. Bardzo cieszymy się, że zostaje z nami na kolejne dwa lata - powiedział prezes i dyrektor sportowy warszawian, Piotr Gacek.

Wcześniej umowę z ONICO Warszawa o dwa lata przedłużył liberoDamian Wojtaszek.

Co czeka polskich siatkarzy w 2019 roku? "Najważniejsze będą kwalifikacje do igrzysk"

Czy w obecnym sezonie ONICO Warszawa wywalczy medal w PlusLidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL