Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Kurek i Bartosz Kwolek Newspix / ANNA KLEPACZKO/ FOTOPYK / Na zdjęciu: Bartosz Kurek i Bartosz Kwolek

Waży się przyszłość Bartosza Kurka. Jest kuszony przez Włochów

Michał Jankowski
Michał Jankowski
ONICO Warszawa chciałby zatrzymać Bartosza Kurka w swoim składzie, ale łatwe to nie będzie. MVP mistrzostw świata może przenieść się do Włoch - informuje "Przegląd Sportowy".

Kontrakt Bartosza Kurka z ONICO Warszawa wygasa po zakończeniu sezonu. Już teraz pojawiają się jednak spekulacje dotyczące jego przyszłości. Warszawski klub chciałby namówić 31-letniego siatkarza na przedłużenie umowy, ale z pewnością otrzyma on wiele atrakcyjniejszych ofert.

Czytaj także: Vital Heynen w kilka miesięcy zjednał Polaków. Znamy receptę na sukces selekcjonera Biało-Czerwonych

Kurek nie wyklucza jednak pozostania w ONICO. - Jeśli znajdziemy porozumienie co do warunków i długości kontraktu, to nie widzę przeszkód, żeby to się nie udało - mówi Jakub Michalak, menedżer zawodnika.

Dla Kurka ważny będzie plan na przyszłość warszawskiego klubu. Swoją decyzję może uzależnić od kadry zespołu oraz osoby trenera. Wiadomo, że z funkcją tą pożegna się Stephane Antiga, a jego następcą może zostać Andrea Anastasi.

MVP mistrzostwa świata chce jak najlepiej przygotować się do igrzysk olimpijskich. Może to uczynić w PlusLidze lub we Włoszech. - Teraz polska liga czy włoska, która też się interesuje Bartkiem, to pod kątem sportowym flagowe rozgrywki, żeby utrzymać wysoki poziom do igrzysk olimpijskich - mówi Michalak.

Czytaj także: Vital Heynen: Kwalifikacje olimpijskie to priorytet, inne rozgrywki będą dla nas mniej ważne

ZOBACZ WIDEO To miał być przejściowy rok dla siatkówki. "Na MŚ chcieliśmy być w pierwszej szóstce"

Czy Bartosz Kurek powinien zostać w ONICO Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL