Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Kubiak WP SportoweFakty / volleychina.org / Michał Kubiak

Włoskie media: Michał Kubiak przedłużył kontrakt z Panasonic Panthers

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Fakt, że Michał Kubiak jest na liście życzeń kilku czołowych klubów na świecie, nikogo nie dziwi. Kapitan reprezentacji Polski ma zamiar jednak zostać w Japonii.

Jak poinformował portal volleyball.it, Michał Kubiak nie dołączy ani na play-offy, ani w kolejnym sezonie do żadnego klubu Serie A. Polak miał przedłużyć o kolejne dwa lata swój kontrakt w japońskim zespole Panasonic Panthers

Kapitan reprezentacji Polski do Japonii trafił w 2016 roku, jest czołową postacią w swojej drużynie. W ubiegłym roku jego zespół zdobył mistrzostwo kraju, a także okazał się najlepszy w turnieju Kurowashiki. W 2017 roku wywalczył Puchar Cesarza. Przed rokiem został wypożyczony do Bejing Volleyball na decydującą fazę rozgrywek i wraz ze swoją ekipą sięgnął po srebrny medal. 

Zanim trafił do Japonii występował w Halkbanku Ankara, a wcześniej również w Jastrzębskim Węglu i AZS Politechnice Warszawskiej. Spędził także rok we Włoszech, w Pallavolo Padwa oraz w Izraelu, w Hapoelu Kirjat Atta. 

Michał Kubiak podkreślał, że dobrze się czuje w Japonii, więc jeżeli włoskie doniesienia zostaną potwierdzone przez Panasonic Panthers, nie będzie to zaskoczeniem.

CZYTAJ TEŻ:
-> Prezydent Duda podpisał nowelizację ustawy. Siatkarze otrzymają premię
-> Ogromne problemy AZS-u Częstochowa. Klub walczy o przetrwanie

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik jest w życiowej formie? "Czuć od niego pewność siebie"

Czy Michał Kubiak sprawdziłby się w Serie A?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL