Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Polacy Michał Kubiak (L), Fabian Drzyzga (2L) i Paweł Zatorski (P) oraz Douglas Souza (3L), Bruno Rezende (3P) i Mauricio Souza (2P) z BrazyliiPAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: Polacy Michał Kubiak (L), Fabian Drzyzga (2L) i Paweł Zatorski (P) oraz Douglas Souza (3L), Bruno Rezende (3P) i Mauricio Souza (2P) z Brazylii

Memoriał Wagnera: Polacy poznali drugiego rywala. Przyjedzie wielka Brazylia

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Znani są już dwaj rywale reprezentacji Polski w Memoriale Wagnera. To będzie ostatni test przed walką o igrzyska olimpijskie, a także pierwsza szansa dla Wilfredo Leona na debiut.

Już wcześniej zostało potwierdzone, że do naszego kraju na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera przyjedzie reprezentacja Serbii. Teraz organizator turnieju odsłonił kolejną kartę. Polacy zmierzą się z Brazylią, która jest światową czołówką i to z nią wygraliśmy w finale mistrzostw świata.

Vital Heynen: Kurek jest inteligentnym chłopakiem, nie działa pochopnie >>

Tajemnicą nadal jest trzeci przeciwnik. Możliwe, że będzie to Finlandia lub Japonia. Zostało jeszcze sporo czasu, bo impreza odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Krakowie.

Memoriał Wagnera regularnie jest ostatnim testem Biało-Czerwonych przed najważniejszymi imprezami. Tym razem nasi siatkarze w ten sposób przygotują się do turnieju, którego stawką będzie awans na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Tokio.

Dla kibiców zapowiada się nie lada gratka. Nie tyle z racji silnych rywali, ile prawdopodobnego debiutu Wilfredo Leona. Nasz siatkarz od 24 lipca zyska prawo gry z orzełkiem na piersi.

PlusLiga: niezwykłe emocje na Torwarze. PGE Skra Bełchatów minimalnie lepsza od ONICO Warszawa >>

ZOBACZ WIDEO Brzęczek zaskoczył na konferencji prasowej. "Jesteście dziennikarzami i tego nie wiecie?"

Czy Polska wygra Memoriał Wagnera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL