Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Krzysiek Newspix / Rafał Rusek / Na zdjęciu: Bartosz Krzysiek

GKS Katowice zdradził tajemnicę. Ukryty talent Bartosza Krzyśka (wideo)

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
"Siatkarska GieKSa napędza mnie, siatkarska GieKSa najlepsza jest" - tak rozpoczyna się flagowy utwór puszczany podczas meczów GKS-u Katowice. Okazuje się, że jego autorem jest... atakujący Bartosz Krzysiek.

W nowym sezonie kibiców i siatkarzy w hali w Szopienicach oraz w katowickim Spodku witał nowy utwór o GKS-ie Katowice. Chwytliwy kawałek został dobrze przyjęty przez fanów.

Jak zdradził klub, często pytano o autora tej piosenki, ale GKS nie zdradził się z tym aż do teraz. Okazuje się, że wykonawcą skomponowanego przed sezonem utworu jest Bartosz Krzysiek, atakujący zespołu.

"Bartek świetnie radzi sobie również za mikrofonem, czego najlepszym przykładem jest właśnie utwór poświęcony naszemu zespołowi" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Tajemnicę zdradzono tuż przed ostatnim domowym meczem sezonu zasadniczego, który będzie wyjątkowy ze względu na to, że będą to derby Śląska, czyli starcie GKS-u Katowice z Jastrzębskim Węglem. Spotkanie zaplanowano na 19 marca.

Z tej okazji do utworu nakręcono specjalny teledysk, w którym przy okazji, oprócz rapującego Bartosza Krzyśka, pokazywane są najważniejsze chwile tego sezonu.

Czy podoba Ci się otwór w wykonaniu Bartosza Krzyśka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL