WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Leszek Stępień / Na zdjęciu: Aleksiej Spiridonow

"Kocham Polskę". Aleksiej Spiridonow "pozdrawia" polskich kibiców

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po wtorkowym meczu Ligi Mistrzów w Kazaniu Aleksiej Spiridonow był w świetnym humorze. - Kocham Polskę - wyznał do kamery.

"Aleksiej Spiridonow specjalnie dla polskich kibiców: Kocham Polskę" - napisał dziennikarz i komentator sportowy Żelisław Żyżyński na Instagramie, gdzie zamieścił nagranie z meczu Ligi Mistrzów Zenit Kazań - Trefl Gdańsk (2:3, w złotym secie 15:12). Na filmie 30-letni Spiridonow wyznaje "miłość" sympatykom siatkówki z Polski. 

Reprezentant Rosji w przeszłości wielokrotnie udowadniał, że szczerze nienawidzi naszego kraju. Sportowiec określany mianem "enfant terrible" rosyjskiej siatkówki po mistrzostwach świata w 2014 r. opluł polityka Marka Matuszewskiego.

Innym razem nazwał Polaków "zgniłym narodem". W tej sytuacji trudno jest więc uwierzyć w słowa Spiridonowa wypowiedziane do kamery po spotkaniu Zenit - Trefl.

ZOBACZ: Poranna kontrola antydopingowa zaskoczyła Aleksieja Spiridonowa. "Najwyraźniej oglądali dużo Kubusia Puchatka" >>

We wtorek siatkarze z Gdańska byli blisko sprawienia sensacji. Polski zespół pokonał na wyjeździe ekipę z Kazania (po tie-breaku), ale przegrał po złotym secie i odpadł z elitarnych rozgrywek.

ZOBACZ WIDEO: Sektor Gości 106. Andrzej Borowczyk: Kubica mógł wejść na szczyt. Wstępny kontrakt z Ferrari był już podpisany

na Facebooku.

Komentarze (14):

    Pokaż więcej komentarzy (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL