WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Bartosz Kurek

ONICO Warszawa oferuje fortunę Bartoszowi Kurkowi

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
ONICO Warszawa jest zdeterminowane, aby zatrzymać u siebie Bartosza Kurka. W tym celu klub może mu zaproponować aż 2,5 mln złotych za sezon gry!

Wprawdzie na początku marca włoscy dziennikarze przekonywali, że Bartosz Kurek zdecydował się pozostać na kolejny sezon w Warszawie, jednak teraz "La Gazzetta dello Sport" donosi o nowym klubie zainteresowanym reprezentantem Polski.

Okazuje się, że Kurka chce pozyskać japoński Toyoda Gosei. W drużynie Polak zastąpiłby chorwackiego atakującego Igora Omrcena.

"Super Express" przekonuje jednak, że ONICO jest bardzo zdeterminowane, aby zatrzymać 30-latka u siebie. W tym celu klub jest w stanie zaproponować siatkarzowi ogromne pieniądze.

Według gazety warszawiacy mogą zaproponować mu aż 2,5 mln złotych za sezon gry! Byłyby to rekordem w PlusLidze, a ONICO myśli podobno o trzyletnim kontrakcie.

 - Jeśli Onico oferuje podobne pieniądze jak Japończycy, to Kurek nie ma się nad czym zastanawiać. Dwa miliony złotych za sezon to kwota do wyobrażenia na polskim rynku, skoro prywatny sponsor stawia na budowę mocnego zespołu i może sobie pozwolić na taki wydatek - powiedział "SE" jeden ze znanych menedżerów siatkarskich pragnących zachować anonimowość.

Bartosz Kurek przekazał buty na charytatywną akcję

Kurek trafi do stołecznego klubu w grudniu ubiegłego roku po rozwiązaniu kontraktu ze Stocznią Szczecin.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Martin Galia show. Świetny mecz bramkarza NMC Górnika przeciw Chrobremu

na Facebooku.

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL