WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Kevin Tillie

ONICO Warszawa na zakupach. Na celowniku Kevin Tillie

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
ONICO Warszawa wzmacnia się przed kolejnym sezonem Plusligi. Trwają poszukiwania przyjmującego, a jednym z kandydatów jest Kevin Tillie.

Giancluca Pasini z "La Gazetta dello Sport" kilka dni temu napisał, że ONICO Warszawa chciałoby pozyskać Kubańczyka z polskim paszportem po tym, jak wypełni on kontrakt w Perugii, czyli od sezonu 2020/21. Choć te sensacyjne doniesienia w żaden sposób nie zostały jeszcze potwierdzone, włoski dziennikarz podzielił się kolejnymi informacjami związanymi ze stołecznym klubem.

ONICO, którego trenerem w przyszłym sezonie będzie Andrea Anastasi, poszukuje zagranicznego przyjmującego. W klubie ważne umowy mają Bartosz Kwolek, Piotr Łukasik oraz Mateusz Janikowski. 

Według Pasiniego ONICO zainteresowane jest Kevinem Tillie, który ma za sobą grę w Pluslidze. Przyjmujący był zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a później podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem. Tam w ogóle się nie pojawił, bo postanowił zerwać umowę i spełnić marzenie o grze w Chinach.

Czytaj też: 
-> Liga Mistrzów: PGE Skra Bełchatów w półfinale! Polska ekipa odprawiła Zenit Sankt Petersburg po złotym secie
-> Co zmieni się w kolejnym sezonie PlusLigi? Wyścig zbrojeń trwa w najlepsze

Warszawski klub zainteresowany jest też innym Francuzem, Thibaulem Rossardem, ostatnio występującym w Asseco Resovii Rzeszów. Na liście życzeń jest też Nicholas Hoag, który w ostatnim sezonie grał najpierw w Stoczni Szczecin, a później w Perugii.

ZOBACZ WIDEO Lewandowski o mentalnym podejściu reprezentacji Polski. "Musimy zagrać dwa równe mecze"

Kto byłby większym wzmocnieniem dla ONICO?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL