Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-KoźleNewspix / Wojciech Rejdych / Na zdjęciu: siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Gliwice ugoszczą Superpuchar Polski siatkarzy

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
Arena Gliwice, która gościła już spotkania siatkarskiej Ligi Mistrzów, stanie się obiektem zmagań w najbliższej edycji Superpucharu Polski mężczyzn. O trofeum zagrają ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa.

Póki co jeszcze nie wiadomo, w jakim dokładnie terminie zostanie rozegrany Superpuchar Polski 2019. PLS zapowiedziała kolejne informacje o wydarzeniu, w tym o dodatkowych atrakcjach towarzyszących meczowi. W spotkaniu poprzedzającym dwudziesty sezon zawodowej PlusLigi wystąpią tegoroczni finaliści ekstraklasy siatkarzy: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (triumfator tegorocznego Pucharu Polski) oraz ONICO Warszawa.

Bundesliga: zespół Vitala Heynena na remis w finale, kolejny dobry występ Bartłomieja Bołądzia

Arena Gliwice przeszła swoisty siatkarski chrzest, stając się obiektem zmagań kędzierzyńskiej ZAKSY w ramach Ligi Mistrzów 2018/2019. To właśnie w niej wicemistrzowie Polski rozegrali 15 stycznia br. spotkanie z Cucine Lube Civitanova, przegrane 0:3. 25 maja o godzinie 17 w śląskiej hali towarzyskie spotkanie z kadrą Niemiec rozegra reprezentacji Polski mężczyzn, przygotowującą się do występu w towarzyskiej Lidze Narodów.

Hala widowiskowo-sportowa w Gliwicach, otwarta w 2018 roku, jest jednym z największych obiektów tego typu w Polsce. Arena Gliwice chwali się nie tylko nowoczesnością i elastycznością pozwalającą na organizację wszelkiego rodzaju imprez, ale także kubaturą (prawie 555 metrów sześciennych) oraz maksymalną pojemnością głównego obiektu, wynoszącą 17 178 miejsc.  

Małe szanse ONICO Warszawa na sukces przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu


ZOBACZ WIDEO "Druga połowa" #9: Awantura po meczu Lechii z Legią. To już wojna polsko-polska! [cały odcinek]

Czy zamierzasz wybrać się na Superpuchar Polski siatkarzy w Gliwicach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL