Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Natalia GajewskaWP SportoweFakty / Rafał Soboń / Na zdjęciu: Natalia Gajewska

Natalia Gajewska przedłużyła kontrakt z #VolleyWrocław

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
#VolleyWrocław zaczyna budować drużynę na sezon 2019/2020. Występująca na pozycji rozgrywającej Natalia Gajewska jest kolejną siatkarką, która zdecydowała się pozostać w stolicy Dolnego Śląska.

- Natalia Gajewska bardzo dobrze wkomponowała się w naszą młodą drużynę. W trakcie rozgrywek bardzo dobrze współpracowała ze sztabem, dzięki czemu rozwinęła się jako siatkarka. Widzimy to nie tylko my, ale i ona sama. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Nataliią, dlatego złożyliśmy propozycję przedłużenia kontraktu - mówi w wywiadzie dla strony klubowej Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Mimo ofert z innych zespołów, rozgrywająca przystała na propozycję i w sezonie 2019/2020 wciąż będzie grać w barwach ekipy z Dolnego Śląska. - Cieszę się, że mogę zostać we Wrocławiu. Bardzo podoba mi się atmosfera tego miejsca. Organizacja w klubie jest także na wysokim poziomie - przyznała Natalia Gajewska.

- Myślę, że to idealne miejsce by dalej rozwijać swoje możliwości siatkarskie. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie dla nas jeszcze lepszy od minionego. Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby tak się stało - dodała zawodniczka. 

ZOBACZ WIDEO Drągowski jest w świetnej formie. "Trochę o nim zapomnieliśmy, a to wciąż młody bramkarz"

Natalia Gajewska jest drugą siatkarką, która przedłużyła umowę z #VolleyWrocław. Przypomnijmy, że wcześniej zrobiła to Natalia Murek. Pierwszym szkoleniowcem drużyny mianowano zaś Wojciecha Kurczyńskiego, który zastąpi na ławce trenerskiej Marka Solarewicza

Wkrótce poznamy więcej transferowych wieści.

Czytaj także:

---> Kolejna zmiana trenera w LSK. Wojciech Kurczyński poprowadzi #VolleyWrocław
---> Niech żyją królowe! Szóstka sezonu 2018/2019 Ligi Siatkówki Kobiet portalu WP SportoweFakty

Czy Natalia Gajewska podjęła dobrą decyzję, zostając w #VolleyWrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL