Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Earvin N'Gapeth Newspix / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Earvin N'Gapeth

Earvin Ngapeth oświadczył się wybrance. Uwiecznił ten moment na nagraniu

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Earvin Ngapeth wykorzystał chwilę oddechu między sezonem klubowym a reprezentacyjnym i podjął ważną decyzję w życiu. Oświadczył się swojej partnerce i zamieścił nagranie z tego wydarzenia na Instagramie.

Earvin Ngapeth po długim sezonie w barwach Zenitu Kazań postanowił zrobić coś dla siebie. Francuski przyjmujący do oświadczyn zaangażował nie tylko najbliższych, ale również postanowił uwiecznić na nagraniu ważną dla siebie chwilę. 

Wybranka siatkarza była niezwykle zaskoczona tym, co przygotował dla niej Ngapeth, ale z opisu filmu dowiadujemy się, że "powiedziała tak". 

Czytaj też: 
-> Oficjalnie: Taylor Averill siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn
-> Oświadczenie Michała Kubiaka ws. słów o Irańczykach. "Mam prawo do własnego zdania i reagowania"

Życzenia i gratulacje złożyli Ngapethowi jego koledzy z reprezentacji, klubu, a także znani ze starć na siatkarskich boiskach całego świata. 

Francuski zawodnik nie ma za sobą udanego sezonu. Z włoskiej Serie A przeniósł się do Zenitu Kazań. Rosyjski zespół przegrał w finale Ligi Mistrzów z Cucine Lube Civitanova, a w rozgrywkach Superligi jego drużyna musiała uznać wyższość Kuzbassu Kemerowo. 

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Lokalizacja finału Ligi Europy jest mocno kontrowersyjna. "To przykład prania wizerunku przez sport"

Czy Earvin Ngapeth to najefektowniej grający siatkarz na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL