Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Fornal, Mateusz Bieniek i Maciej Muzaj skaczą do bloku Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Tomasz Fornal, Mateusz Bieniek i Maciej Muzaj skaczą do bloku

Liga Narodów mężczyzn: Rosja - Polska. Transmisja TV, darmowy stream online, livescore

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W piątek kibice obejrzą starcie Rosja - Polska, które zostanie rozegrane w ramach Ligi Narodów mężczyzn. Początek o godzinie 12:45. Transmisja na TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Stream online: WP Pilot. Relacja LIVE na WP SF.

Liga Narodów LIVE: Rosja - Polska na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Spotkanie Rosja - Polska w ramach Ligi Narodów rozpocznie się w piątek (14 czerwca) o godzinie 12:45. Transmisja meczu na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Polsatu Sport. O komentarz w Telewizji Polskiej zadbają Piotr Dębowski i Radosław Panas.

Gdzie oglądać mecz Rosja - Polska na żywo w internecie? Stream online.

Potyczkę Rosja - Polska będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu. Platforma WP Pilot udostępni darmowy stream online, który będzie możliwy do odbioru zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVESCORE na portalu WP SportoweFakty.
 
Początek meczu Rosja - Polska: 12:45. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport. Stream online: WP Pilot, sport.tvp.pl, Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Przełomowy mecz Piotra Zielińskiego? "Nie oczekujmy, że będzie liderem"

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL