WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Michał Nowak / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Liga Narodów. Polska - Rosja. Wpadka Irańczyków z odegraniem polskiego hymnu

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Pierwszy mecz Polaków w Urmii podczas trzeciego weekendu Ligi Narodów 2019 i już wpadka Irańczyków. Nagranie polskiego hymnu zostało puszczone dopiero od refrenu, bez pierwszej zwrotki.

Konsternacji z tego powodu nie ukrywali polscy siatkarze. Gdy oczekiwali aż wybrzmi Mazurek Dąbrowskiego, a nagle zamiast pierwszej zwrotki pojawił się od razu refren, to na ich twarzach zagościł lekki uśmiech. Hymn Rosji został odegrany bez żadnej wpadki. 

Przed spotkaniami polskich siatkarzy w irańskiej Urmii było sporo obaw o postawę miejscowych kibiców względem Biało-Czerwonych. To efekt ostatnich nieprzychylnych słów Michała Kubiaka pod adresem irańskich siatkarzy i kibiców. 

Czytaj także: to on sprowokował Michała Kubiaka. Teraz znów stanie na drodze Polaków

Sami organizatorzy, jak zapewnił na antenie Polsatu Sport komentator Tomasz Swędrowski, bardzo dobrze przyjęli polskich siatkarzy. Od początku meczu Biało-Czerwonych z Rosją, atmosfera na trybunach także jest dość spokojna, chociaż pojawiają się nieliczne gwizdy, gdy polscy siatkarze serwują albo piłka jest po ich stronie.

Czytaj także: Igor Kolaković: Michał Kubiak powinien przeprosić

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie tygodnia". Polska na autostradzie do Euro 2020. Czy Jerzy Brzęczek znalazł optymalne ustawienie?


 

na Facebooku.

Komentarze (10):

    Pokaż więcej komentarzy (7)
    PRZEJDŹ NA WP.PL