Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze reprezentacji PolskiMateriały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Liga Narodów. Polacy pewni udziału w Final Six. Organizatorzy finału w Chicago mogą zacierać ręce

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Polscy siatkarze zagrają w turnieju finałowym Ligi Narodów 2019, który od 10 do 14 lipca odbędzie się w amerykańskim Chicago. Udział w Final Six Biało-Czerwonych zapewni organizatorom bardzo wysoką frekwencję na trybunach.

Siatkówka w Stanach Zjednoczonych nie jest tak popularna jak nad Wisłą. Dlatego organizatorzy Final Six w Chicago, mogli się obawiać o frekwencję na trybunach podczas turnieju finałowego i to nawet mimo obecności reprezentacji USA. 

Na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej pewni udziału w Final Six są jednak Biało-Czerwoni. Tym samym organizatorzy mogą spać spokojnie, przynajmniej jeśli chodzi o mecze finałowe z udziałem podopiecznych Vitala Heynena.

Czytaj także: show Łukasika i Kaczmarka. Oceny Polaków po zwycięstwie z Niemcami

W Chicago mieszka bardzo wielu Polaków i z pewnością kupią bilety, żeby móc dopingować swoich rodaków w turnieju finałowym. Zwrócił na to uwagę między innymi siatkarski menadżer Jakub Malke. 

W tegorocznym Final Six oprócz gospodarzy i reprezentacji Polski zagrają drużyny Brazylii, Iranu, Rosji i Francji. Turniej finałowy zostanie rozegrany w hali Credit Union 1 Arena, która może pomieścić 9500 kibiców. 

Czytaj także: spadkowicz na deser polskiego zespołu w fazie grupowej Ligi Narodów

ZOBACZ WIDEO Niezwykle skromny człowiek. Wojciech Nowicki: Sodówka nie uderzyła mi do głowy [cała rozmowa]

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL