Najnowsze Wyniki/Kalendarz
trener Vital Heynen WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: trener Vital Heynen

Final Six Ligi Narodów. Vital Heynen wrzucił selfie z USA. Cały czas z uśmiechem

Igor Kubiak
Igor Kubiak
"Idziesz spać z uśmiechem, budzisz się z uśmiechem" - Vital Heynen jest bardzo zapracowany w ostatnich tygodniach, ale za sprawą wyników reprezentacji Polski, nie może narzekać.

"Idziesz spać z uśmiechem, budzisz się z uśmiechem. Spacery o 6 rano nad jeziorem Michigan nie są takie złe" - napisał Vital Heynen obok swojego zdjęcia z Chicago, które zamieścił na Twitterze.

Selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski w USA przebywa od 24 godzin. Do kadry przebywającej na Final Six Ligi Narodów dotarł tuż przed pierwszym grupowym meczem z Brazylią. Istniało ryzyko, że trener nie zdąży - w razie czego miał go zastąpić powołany awaryjnie Jakub Bednaruk.

Ostatecznie Heynen pojawił się w hali w Chicago. Zawodnicy, którzy dostali powołanie do kadry, spisali się z bardzo dobrej strony i niespodziewanie pokonali silną kadrowo Brazylię 3:2.

Czytaj teżOficjalnie: Vital Heynen trenerem Sir Safety Conad Perugia

Kolejny mecz Polacy zagrają w nocy z czwartku na piątek naszego czasu. Początek spotkania z Iranem o godz. 00:00. Bez względu na wynik, dla belgijskiego trenera będzie to najprawdopodobniej ostatni mecz w USA. Heynen wcześniej informował, że nawet w przypadku awansu do półfinału, wyleci do Polski. Wtedy to Bednaruk przejmie jego obowiązki.

Po spotkaniu z Iranem Heynen ma wrócić do podstawowych zawodników reprezentacji, którzy na zgrupowaniu w Zakopanem przygotowują się do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich (9-11 sierpnia w Gdańsku).

Czytaj teżFinal Six Ligi Narodów. Vital Heynen: Ten mecz zostanie mi w pamięci do końca życia

ZOBACZ WIDEO Leon przywitany w kadrze chlebem, solą i wódką. "Wszyscy dobrze wiedzą kto to wymyślił"

Czy Polacy wygrają z Iranem 3:0?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL