Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / volleyball.world / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Final Six Ligi Narodów. Iran - Polska: udało się! Mecz obejrzymy bez zakłóceń

Igor Kubiak
Igor Kubiak
- Problemów nie będzie. Przełożyliśmy prace serwisowe na godziny pomeczowe - powiedziała WP SportoweFakty rzecznik prasowa Emitel. Tym samym nie musimy obawiać się zakłóceń w telewizyjnej relacji podczas spotkania Polski z Iranem w Lidze Narodów.

WP SportoweFakty jako pierwsze zwróciły uwagę na możliwość wystąpienia problemów na kanałach TVP podczas grupowego meczu Final Six Ligi Narodów Polska - Iran. Już dwa dni temu nasz dziennikarz Piotr Bobakowski, na Twitterze, zwrócił uwagę, że może dojść do takiej sytuacji. Dzisiaj napisał artykuł (kliknij TUTAJ po więcej szczegółów >>), w którym zwracał uwagę na możliwy problem dla wielu milionów telewidzów. Natychmiast po publikacji firma Emitel zmieniła decyzję i postanowiła przeprowadzić prace serwisowe dopiero po meczu.

- Problemów nie będzie. Przełożyliśmy prace serwisowe na godziny pomeczowe, żeby nie było żadnych zakłóceń dla kibiców - poinformowała nas Beata Grabarczyk, rzecznik prasowa Emitel.

Oto wpis dziennikarza WP SportoweFakty sprzed dwóch dni. Od niego wszystko się rozpoczęło.

 

Czytaj teżFinal Six Ligi Narodów: trudna miłość polsko-irańska. Czas na kolejny odcinek serialu

Drugi mecz grupowy Polaków podczas Final Six w Chicago odbędzie się w nocy z czwartku na piątek od godz. 00:00. Spotkanie transmitują TVP 1 i TVP Sport. Wcześniej Centrum Informacji TVP zakomunikowało, że właśnie tej nocy od 1:00 do 6:00 "mogą wystąpić krótkie zakłócenia w emisji wszystkich programów Telewizji Polskiej, nadawanych z tego multipleksu (MUX 3 - przyp. red.). W tym czasie niedostępne będą między innymi napisy, komunikaty RSO oraz Telegazeta. Na kanale multipleksu trzeciego (MUX3) znajdują się: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP Info HD, TVP Kultura, TVP Historia i TVP Sport".

Zespół Rzecznika TVP S.A poinformował nas, że rzeczywiście mogą "nastąpić kilkusekundowe zakłócenia wizji i fonii". Na szczęście firma przeprowadzająca serwis zdecydowała się przełożyć prace. - Serwisowany będzie jeden nadajnik. Nadajnik zapasowy będzie działał, więc zakłóceń i tak być nie powinno. Dla pewności przełożyliśmy serwis na później - dodała Grabarczyk.

W pierwszym grupowym meczu Polska niespodziewanie pokonała Brazylię 3:2. W spotkaniu z Iranem wystarczą nam 2 punkty (za zwycięstwo 3:2), aby awansować do półfinałów Final Six. Wszystkie inne warianty przedstawiliśmy w naszej zapowiedzi, którą przeczytasz TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO Wyczekiwany debiut Leona coraz bliżej! "Jeśli trener tak zdecyduje, to zastąpię Bartosza Kurka na ataku"

Będziesz oglądać mecz Iran - Polska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL