Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karol KłosMateriały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Karol Kłos

Liga Narodów. Koszulka kapitana zostanie zlicytowana? Karol Kłos chce przekazać trykot na cele charytatywne

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po pięknym geście Jakuba Bednaruka, który zapowiedział, że brązowy medal za Final Six Ligi Narodów przekaże na licytację, podobny krok rozważa Karol Kłos. Kapitan Biało-Czerwonych chciałby jednak oddać koszulkę.

"Hej, Fundacja Herosi, Jakub Bednaruk. Myślicie, że ktoś wylicytowałby moją koszulkę z VNL? Ta z kreską kapitana już mi się nie przyda" - czytamy na twitterowym koncie Karola Kłosa.


Kapitan reprezentacji Polski podczas Final Six Ligi Narodów w Chicago, gdzie Biało-Czerwoni zdobyli brązowy medal, wyraził chęć przekazania swojej koszulki na cele charytatywne. Jednym z pierwszych, który zgłosił chęć wzięcia udziału w licytacji jest Sebastian Mila, 38-krotny reprezentant kraju w piłce nożnej (w latach 2003-15). - Oczywiście sam stanę do walki - zapowiedział były piłkarz.

Twitterowiczom spodobał się pomysł Kłosa, chociaż nie zgadzają się z siatkarzem, że kapitańska koszulka nigdy mu się już nie przyda. "Jeszcze się kiedyś przyda, zobaczysz. Licytowałbym!" - skomentował dziennikarz nc+ Żelisław Żyżyński.

ZOBACZ WIDEO Szalpuk zadowolony z gry w reprezentacji. "Odbudowałem się po kontuzjach odniesionych w trakcie sezonu ligowego"

Przypomnijmy, że po sukcesie naszych siatkarzy w turnieju w Chicago Jakub Bednaruk, który pod nieobecność Vitala Heynena prowadził zespół w meczu o 3. miejsce z Brazylią (wynik 3:0), ogłosił, iż odda medal na licytację.

- Ponieważ nie bardzo zasługuję na ten medal, chciałbym go oddać fundacji Herosi na charytatywną aukcję. Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz, ale ciężko byłoby mi powiesić ten medal w domu. Gdy wrócimy do kraju, przekażę medal, pozbieramy kasę i pomożemy dzieciakom - zapowiedział Bednaruk na antenie Polsatu Sport (WIĘCEJ TUTAJ).

ZOBACZ: Final Six Ligi Narodów. Polska - Brazylia. 100 procent skuteczności Jakuba Bednaruka, czyli Twitter po trumfie Polaków >> 

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL