WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / #VolleyWrocław / Na zdjęciu: Natalia Gajewska i Anna Łozowska

Transfery w LSK: Anna Łozowska zagra w Grupie Azoty Chemiku Police. Kadra zespołu prawie zamknięta

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Anna Łozowska jest 13. siatkarką w kadrze Grupy Azoty Chemika Police. 26-letnia środkowa występowała poprzednio w #VolleyuWrocław.

Anna Łozowska reprezentowała Polskę w kategoriach kadetek i juniorek. Urodzona w Gdańsku zawodniczka grała w drużynach z Białegostoku, Torunia, Mysłowic. W 2016 roku trafiła do Wisły Warszawa i wygrała w jej szeregach I ligę. Stołeczna ekipa nie przeniosła się wtedy do elity, ale środkowa i tak przez dwa sezony występowała w #VolleyuWrocław. W poprzednich rozgrywkach zagrała w 24 meczach Ligi Siatkówki Kobiet i zdobyła w nich 171 punktów.

Nowa środkowa Grupy Azoty Chemika Police będzie rywalizować o miejsce na boisku z Igą Chojnacką, Iriną Truszkiną i Agnieszką Bednarek.

Czytaj także: Chiaka Ogbogu opuściła Chemika Police. Była jego wiodącą siatkarką

Na pozycji libero w Chemiku zagrają z kolei Paulina Maj-Erwardt i Pola Nowakowska. Ta druga, 23-letnia siatkarka, zanim trafiła do Polic występowała w Banku Pocztowym Pałacu Bydgoszcz, a także w SMS-ie PZPS Sosnowiec i Developresie SkyRes Rzeszów.

Czytaj także: Ferhat Akbas został trenerem Chemika Police. Niedawno z nim rywalizował

Poza wspomnianymi siatkarkami kontrakty z Chemikiem podpisały rozgrywające Marlena Pleśnierowicz i Ewelina Polak, atakujące Gyselle Silva i Martyna Łukasik, a także Natalia Mędrzyk, Wilma Salas i Martyna Grajber. Do skompletowania kadry brakuje jeszcze jednej przyjmującej. Posiadacza Pucharu Polski poprowadzi Ferhat Akbas, a okres przygotowań rozpocznie się w sierpniu.

ZOBACZ WIDEO Michał Kubiak nie ma wątpliwości. "Musimy zakwalifikować się na igrzyska i odegrać na nich kluczową rolę"

Czy Anna Łozowska będzie podstawową środkową w zespole?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL