Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Aleksiej SpiridonowNewspix / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Na zdjęciu: Aleksiej Spiridonow

Aleksiej Spiridonow znów dał o siebie znać i obraził Karola Kłosa. "Polska ku***"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Aleksiej Spiridonow ostatnio nieco uspokoił się i skupił się na odpoczynku między sezonami. Po zdobyciu brązowego medalu przez Polaków w Lidze Narodów nie wytrzymał i napisał w mało parlamentarny sposób do Karola Kłosa.

"Polska ku***" - napisał Aleksiej Spiridonow do Karola Kłosa na Twitterze. "Zapytaj dziadka, jak uciekł w 1920 roku" - odpisał mu jeden z internautów, na co Rosjanin odparł: "Mój dziadek pie***ył* twoją Polskę".

Widać zatem, że wpis Spiridonow dobrze wiedział, co chce przekazać swoim wpisem. Nie chciał jedynie "błysnąć" znajomością języka polskiego. I nie można tłumaczyć, że zapomniał przecinka. Ze znakiem interpunkcyjnym jego tekst można byłoby odbierać inaczej.

Czytaj też:
-> Piękna polska tradycja we Włoszech trwa. Mateusz Bieniek zagra z numerem Arkadiusza Gołasia
-> "Wszystko ma dobrze poukładane". Bartosz Kwolek ufa Vitalowi Heynenowi

Kibice od razu stanęli w obronie polskiego środkowego, nie pozwalając na obrażanie kapitana reprezentacji Polski, bo właśnie w takiej roli Kłos w Chicago występował.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Aleksiej Spiridonow obraża Polaków. Od kilku lat przyjmujący atakuje w mediach społecznościowych siatkarzy, a także kibiców, uaktywniając się zazwyczaj w sezonie reprezentacyjnym. Nie ma na to reguły, czasami po sukcesach, czasami po porażkach.


Reprezentacja Rosji zwyciężyła w Final Six Ligi Narodów, broniąc tytułu zdobytego przed rokiem. Na drugim miejscu uplasowali się Amerykanie, a na najniższym stopniu podium stanęli Polacy.

Była to spora niespodzianka, bowiem skład, w jakim Biało-Czerwoni pojechali do Chicago, nie wskazywał na to, że okażą się lepsi od Brazylijczyków czy Irańczyków.

Trudno się jednak spodziewać, by Aleksiej Spiridonow został ukarany za swoje zachowanie, chociaż Michał Kubiak za swoje słowa o Irańczykach został zdyskwalifikowany ma kilka spotkań w barwach reprezentacji.

ZOBACZ WIDEO Potencjał siatkarskiej kadry jest ogromny? "Mamy na każdej pozycji wielu doskonałych zawodników"

Czy Spiridonow powinien zostać ukarany za swoje zachowanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

×
    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL