Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarki Chemika Police PAP / Darek Delmanowicz / Na zdjęciu: siatkarki Chemika Police

Sztab szkoleniowy Grupy Azoty Chemika Police w komplecie

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Znamy już ostateczny skład sztabu szkoleniowego Grupy Azoty Chemika Police na sezon 2019/2020. Do drużyny dołączają fizjoterapeuta Damian Musielak oraz statystyk Kacper Duda.

Jak już informowaliśmy w maju, pierwszym szkoleniowiec będzie Ferhat Akbas, który dołączył do drużyny z CSM Bukareszt. Duet asystentów stworzą zaś Marek Mierzwiński i Przemysław Kawka

Trenerem przygotowania fizycznego pozostanie Łukasz Filipecki, dla którego będzie to trzeci sezon w ekipie z Polic. W role fizjoterapeutów wcielą się zaś Karol Subocz i nowy członek sztabu szkoleniowego - Damian Musielak, który pracował wcześniej między innymi w Stoczni Szczecin, SMS Police i Polskim Związku Piłki Siatkowej.

Statystykiem Grupy Azoty Chemika Police zostanie Kacper Duda, który ma w swoim CV pracę w młodzieżowej reprezentacji Polski, Jastrzębskim Węglu oraz SMS PZPS Szczyrk. Dodajmy, że Przemysław Kawka, Karol Subocz i Kacper Duda biorą udział w młodzieżowych mistrzostwach świata, gdzie reprezentacja Polski walczy o awans do półfinałów.

Klub poinformował też, że z drużyny odchodzi Atonio Tome del Olmo - hiszpański fizjoterapeuta, który dołączył do Chemika zaraz po wywalczeniu awansu do ekstraklasy i zdobył z zespołem pięć mistrzostw i cztery Puchary Polski.

---> Anna Łozowska zagra w Grupie Azoty Chemiku Police. Kadra zespołu prawie zamknięta
---> Transfery w LSK: Anna Lewandowska w Grot Budowlanych Łódź, DPD Legionovia z nową przyjmującą

ZOBACZ WIDEO Wyczekiwany debiut Leona coraz bliżej! "Jeśli trener tak zdecyduje, to zastąpię Bartosza Kurka na ataku"

Czy Ferhat Akbas poprowadzi Grupę Azoty Chemika Police do sukcesów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL