Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Monika Pliś / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Memoriał Wagnera 2019. Twitter po zwycięstwie Polski nad Serbią. "Tego oczekujemy od Leona"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Polacy rozpoczęli Memoriał Wagnera 2019 od wygranej nad Serbami. Postawą Wilfredo Leona zachwycony był Jakub Bednaruk, który prowadził kadrę podczas meczu o brąz w Final Six Ligi Narodów.

Wydawało się, że reprezentacja Polski zwycięży w trzech setach, ale ostatecznie kadra Serbii podjęła jeszcze walkę i rywalizacja w czwartej partii toczyła się punkt za punkt. Górą jednak okazali się Biało-Czerwoni, ku radości kibiców, zainkasowali komplet punktów.


Czytaj też:
-> Memoriał Wagnera 2019. Polska - Serbia. Siatkarze i kibice uczcili pamięć Powstańców Warszawskich
-> Memoriał Wagnera 2019. Tabela po zwycięstwie Polski z Serbią

Łukasz Jachimiak, dziennikarz sport.pl, po dobrym występie Dawida Konarskiego stwierdził, że atakujący zasłużył na to, by być w końcu bohaterem pierwszoplanowym, bo w ostatnim czasie tak nie było. 

Filip Korfanty, redaktor WP SportoweFakty wyjaśnił zależność pracy polskich libero, Pawła Zatorskiego i Damiana Wojtaszka.

Pod wrażeniem decyzji Vitala Heynena i zmiany z Aleksandrem Śliwką był Jakub Bednaruk. Trener MKS-u Będzin niedawno lepiej poznał specyfikę pracy Belga i samej kadry. Spodobało mu się również to, co pokazał na boisku Wilfredo Leon, będąc pewnym w końcówkach.


ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski dla WP SportoweFakty: Szansa na medal na wielkim turnieju jest znikoma, ale chcemy dać Polakom radość i dumę

Czy Polacy zwyciężą w Memoriale Wagnera 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL