Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zofia Zborowska i Andrzej WronaONS.pl / Pawel Kibitlewski / Na zdjęciu: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska wzięli ślub

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
Andrzej Wrona i Zofia Zborowska niecałe trzy miesiące po zaręczynach postanowili się pobrać. Siatkarz oraz aktorka we wtorek wstąpili w związek małżeński.

Siatkarz ONICO Warszawa zaczął się spotykać z aktorką w ubiegłym roku, a pierwsze wspólne zdjęcie opublikowali pod koniec grudnia. Od tamtej pory Zofia Zborowska regularnie pojawiała się na meczach z udziałem swojego wybranka na Torwarze, wspierając go w najważniejszych momentach sezonu.

Para miała się zaręczyć 17 maja, w dzień urodzin Zofii Zborowskiej. Kilka dni później poinformowali o tym fanów na Instagramie. Do wydarzenia doszło podczas wspólnego wyjazdu z przyjaciółmi.

Choć aktorka zapewniała w swoich mediach społecznościowych, że nie zamierza się spieszyć ze ślubem, nie minęły nawet trzy miesiące i doszło do ceremonii. Na Instagramie zamieścili wspólne zdjęcie, dumnie prezentując dłonie z obrączkami.

Na fotografii widać, że Zborowska ma klasyczną sukienkę z koronkowymi rękawami, a także prosty welon. "Moja żona, Zofia" - napisał Andrzej Wrona pod zdjęciem.

Kilka dni temu aktorka zdradziła, jak poznała siatkarza. Doszło do tego 8 sierpnia ubiegłego roku podczas eventu marki odzieżowej.

Świeżo upieczona małżonka polskiego siatkarza jest córką słynnego aktora Wiktora Zborowskiego. Na polskiej scenie zasłynęła za sprawą roli w popularnym serialu Telewizji Polskiej "Barwy Szczęścia", w którym wciela się w rolę dentystyki Anety. Ponadto jest aktorką teatralną, użycza również swojego głosu, dubbingując bajki oraz gry komputerowe.

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Moja żona, Zofia” #wtorek

Post udostępniony przez Andrzej Wrona (@w_kracze)

ZOBACZ WIDEO Tokio 2020. Dziennikarze WP SportoweFakty wskazali kluczowy element, który zadecydował o awansie. "Niby prosta rzecz"

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL