Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna LewandowskaNewspix / Aleksander Majdanski / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

"Wzruszona na maksa!". Anna Lewandowska na ślubie Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej.

Michał Fabian
Michał Fabian
Anna i Robert Lewandowscy od dawna przyjaźnią się z Andrzejem Wroną. Żona kapitana reprezentacji Polski pochwaliła się we wtorek zdjęciem ze ślubu siatkarza z Zofią Zborowską.

"Małżeństwo. Prawdziwa miłość. Wzruszona na maksaaaaaa!" - tak Anna Lewandowska podpisała selfie zamieszczone w mediach społecznościowych. Widzimy ją razem z Andrzejem Wroną i jego świeżo upieczoną małżonką Zofią Zborowską.

Państwo młodzi z dumą prezentowali obrączki. Z kolei trenerka i motywatorka wystąpiła w efektownej żółtej sukience w czarne cętki, która bardzo przypadła do gustu internautom.

Andrzej Wrona to przyjaciel Anny i Roberta Lewandowskich. Znają się od wielu lat. Siatkarz odwiedzał piłkarza, gdy ten grał jeszcze w Borussii Dortmund.

- Jesteśmy z tego samego rocznika, obaj z Warszawy. Znam jego siostrę Milenę, która grała w siatkówkę w zespole Politechniki, jego mama zresztą też uprawiała siatkówkę. To właśnie Milena przedstawiła mnie Robertowi, a my złapaliśmy wspólny język - tłumaczył kiedyś Wrona w "Przeglądzie Sportowym".

Zobacz Annę Lewandowską na ślubie Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej

Zobacz także: Siatkówka. Andrzej Wrona i Zofia Zborowska pobrali się! Tak wygląda historia ich miłości
Zobacz także: Siatkówka. Andrzej Wrona i Zofia Zborowska świętowali z najbliższymi. Zobacz zdjęcia z wesela!

ZOBACZ WIDEO Tokio 2020. Dziennikarze WP SportoweFakty wskazali kluczowy element, który zadecydował o awansie. "Niby prosta rzecz"

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL