Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze Aluron Virtu CMC ZawiercieMateriały prasowe / Patrycja Bargieł / Na zdjęciu: siatkarze Aluron Virtu CMC Zawiercie

Stęsknieni za siatkówką. Drużyna Aluron Virtu CMC Zawiercie wróciła do treningów

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Ekipa Aluron Virtu CMC Zawiercie rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu w PlusLidze. Jurajscy Rycerze w pierwszych tygodniach skupią się na technice oraz pracy nad wytrzymałością i siłą.

- Priorytetem i planem numer jeden będzie nie zrobić sobie krzywdy. Będziemy skupiać się na początku na technice, żeby piłka zaczęła nas słuchać. Trzeba złapać z nią odpowiedni kontakt, rytm, a także pracować nad wytrzymałością i siłą. Tak wygląda to od wielu lat. Żadne nowości. Spróbujemy to poukładać na spokojnie - przyznał drugi trener Aluron Virtu CMC Zawiercie, Dominik Kwapisiewicz

Jurajscy Rycerze do rozgrywek będą przygotowywać się na własnych obiektach, regularnie odwiedzając halę i siłownię. W kolejnych dniach treningi drużyny urozmaicone będą także o zajęcia na piasku.

- Cieszę się, że możemy zacząć ten sezon z uśmiechami na twarzy. Jest bardzo fajna energia w zespole i myślę, że przełożymy to na przygotowania. Ta przerwa jest dosyć długa. Gdy ogląda się reprezentację Polski, to na pewno człowiek trochę tęskni i chce wrócić na ten parkiet i potrenować - przyznał w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej Patryk Czarnowski, nowy zawodnik Aluron Virtu CMC.

- Dla mnie jest wiele nowych rzeczy, nowy klub, nowe barwy, więc na pewno będę potrzebował czasu, żeby się z tym oswoić. Koledzy mi tutaj pomagają, więc myślę, że bardzo szybko się zaaklimatyzuję - dodał środkowy, który przeniósł się do Zawiercia z PGE Skry Bełchatów.

Zawiercianie towarzyskie granie rozpoczną we wrześniu. Drużyna Marka Lebedewa ma w planach m.in. turniej w Kozienicach (Cerrad Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn, GKS Katowice) i Memoriał im. Arkadiusza Gołasia z udziałem ONICO Warszawa, PGE Skry Bełchatów i Jastrzębskiego Węgla.

---> GKS Katowice wrócił do treningów. Intensywny okres przygotowawczy
---> Transfery w PlusLidze: Wojciech Włodarczyk ostatnim wzmocnieniem Cerradu Czarnych Radom

ZOBACZ WIDEO Podsumowanie tygodnia. Sprawa Carlitosa i świetne wejście w sezon Roberta Lewandowskiego

Myślisz, że Aluron Virtu CMC Zawiercie zawalczy w sezonie 2019/2020 o medal?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL