Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarki reprezentacji PolskiPAP / Grzegorz Michałowski / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski

Mistrzostwa Europy siatkarek: zobacz tabelę grupy B po meczu Polek ze Słowenią

Tomasz Rosiński
W swoim pierwszym meczu podczas mistrzostw Europy reprezentacja Polski siatkarek pokonała Słowenię 3:0. Zobacz tabelę grupy B po tym starciu.

Polki (3. miejsce w tabeli) od pewnego zwycięstwa ze Słowenkami w trzech setach rozpoczęły zmagania w ME. W piątek swoje spotkania w takim samym stosunku wygrały również Włoszki i Belgijki.

W sobotę (24 sierpnia) Biało-Czerwone zmierzą się o godzinie 20:30 z Portugalią.