Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oliwier Winiarski i Michał Grzyb stanęli naprzeciwko Michała Winiarskiego i drugiego trenera Roberto RotariegoTwitter / Trefl Gdańsk / Oliwier Winiarski i Michał Grzyb stanęli naprzeciwko Michała Winiarskiego i drugiego trenera Roberto Rotariego

Siatkówka. Synowie idą w ślady legend. Oliwier Winiarski trenuje pod okiem ojca

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Michał Winiarski w nowym sezonie zadebiutuje jako pierwszy trener. Były reprezentant Polski będzie szkoleniowcem Trefla Gdańsk. W zespole młodzieżowym grać będzie jego syn Oliwier. Obaj mieli już okazję do wspólnych ćwiczeń.

Na twitterowym profilu Trefla Gdańsk pojawił się krótki filmik, na którym widać, jak na jednej z gdańskich plaż trenują synowie Michała Winiarskiego i Wojciecha Grzyba. Nastoletni Oliwier i Michał są zawodnikami młodzieżowego zespołu z Gdańska i regularnie ćwiczą pod okiem swoich ojców.

Oliwier Winiarski i Michał Grzyb stanęli naprzeciwko Michała Winiarskiego i drugiego trenera Roberto Rotariego. I to właśnie nastolatkowie wygrali opublikowaną na Twitterze akcję, którą nakręcił Wojciech Grzyb.

Trefl Gdańsk w poprzednim sezonie zajął dziewiąte miejsce w rozgrywkach PlusLigi. W przeszłości klub ten był wicemistrzem Polski i zdobył krajowy puchar. Dla Winiarskiego będzie to debiut w roli pierwszego trenera. Wcześniej pracował w PGE Skrze Bełchatów jako asystent.

 

Zobacz także:
Mistrzostwa Europy siatkarek. Jacek Nawrocki - trener, który buduje żeńską kadrę od zera
Mistrzostwa Europy siatkarek. Joanna Kaczor wspomina turniej z 2009 roku. "Pokazałyśmy, że niemożliwe nie istnieje"

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: wtargnął na murawę i... ośmieszył się. Kuriozalne sceny podczas meczu

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL