Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarki reprezentacji PolskiPAP / Grzegorz Michałowski / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski

Mistrzostwa Europy siatkarek. Belgia - Polska na żywo! Transmisja telewizyjna, stream online, livescore

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Polskie siatkarki w środę rozegrają mecz w Mistrzostwach Europy. Starcie Belgia - Polska rozpocznie się o godzinie 17:30. Transmisje w stacjach TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport. Stream online na WP Pilot. Livescore na WP SportoweFakty.

Mistrzostwa Europy na żywo! Belgia - Polska na żywo. Transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Belgia - Polska w ramach Mistrzostw Europy rozpocznie się w środę (28 sierpnia) o godzinie 17:30. Transmisja spotkania na antenie TVP 2, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Mecz Belgia - Polska na żywo w internecie? Transmisja, stream online.

Starcie Belgia - Polska będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu. Darmowy stream online udostępnią platformy WP Pilot i sport.tvp.pl, który będzie możliwy do odbioru zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych. Dostęp do transmisji nie jest darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Darmowa relacja live z meczu Belgia - Polska na portalu WP SportoweFakty.

Początek meczu Belgia - Polska: 17:30. Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport. Stream online: WP Pilot, sport.tvp.pl, Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Tokio 2020. Dziennikarze WP SportoweFakty wskazali kluczowy element, który zadecydował o awansie. "Niby prosta rzecz"

Czy będziesz oglądać mecz Belgia - Polska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • Henryk Medialny Zgłoś
  Nawrocki - do wymiany, jego decyzje są kontrowersyjne, zdejmuje Stysiak - najlepszą zawodniczkę dysponującą najsilniejszym atakiem, a pozwala grać słabeuszom w rodzaju
  Czytaj całość
  Kąkolewskiej, która wykorzystując swój wzrost powinna częściej atakować i blokować . Ale " PAN" trener tego nie dostrzega, chodzi wokół boiska jak paw, żując gumę. No, klękajcie narody, " europejczyk "

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL